Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Mit tehetnék?

Ez normális? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már egy ideje fáj alul a hasam elmentünk a körzeti orvoshoz de ő nőgyógyászhoz akart küldeni. de 14 évesen anya nem akart elengedni és én sem kívánkoztam oda nagyon.Akkor szedtem antibiotikumot mert azt hitték be vagyok gyulladva akkor a fájások enyhültek de volt alkalmankénti vérzésem.Most a fájások újra visszajöttek de nem olyan erősek és nem is olyan gyakoriak. Viszont az alkalmankénti vérzés újra jelen van ezúttal erősebben. Most 15 vagyok és szűz. Ha mindenképp el kellene mennem nőgyógyászhoz akkor mit csinálnának?

2013. febr. 7. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez mit jelent, hogy alkalmankénti vérzés? A rendes menstruáción kívül egy- két napig tartó vérzés?
2013. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen
2013. febr. 7. 19:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem úgy nevezett közti vérzésed van, ovulációkor sok nőnek van pecsételő, 1-2 napig tartó vérzése. Gondolom vezetsz menstruációs naptárt? A menstruáció első napjától számítva mikor jelentkeznek a vérzések?
2013. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kb 10
2013. febr. 7. 19:21
 5/9 anonim ***** válasza:
És csak egyszer a két menzesz között? Hány napos a ciklusod ?
2013. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
régen néha több volt 7 napnál is de most kb 5 nap.
2013. febr. 7. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:
A ciklus hossza nem azt jelenti, hogy hány napig tart, amíg vérzel, hanem hogy hány nap telik el 2 menstruáció első napja között.
2013. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Az utolsó kérdésedre ebből a cikkből kapsz választ.

2013. febr. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha muszáj, és van lehetőség, akkor gyermek nőgyógyászhoz menj (ők egyben serdülő korosztállyal is foglalkoznak)!
2013. febr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!