Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használ valamit a meforal?

Használ valamit a meforal?

Figyelt kérdés
PCO szindromám van már több éve de csak most kaptam gyógyszert.Meforalt szedek már egy hónapja de nem használt semmit és már olyat is mondtak nekem hogy ne is várjak tőle semmit.Semmi önbizalmam nincsen a pattanásaim miatt amiket semmivel nem tudok elmulasztani,folyamatosan hízok és már annyi plusz súly van rajtam hogy nem hiszem hogy valaha is képes leszek leadni.Nagyon félek attól is hogy mi lesz később,lehet e majd egyáltalán gyerekem.vagy már most le kell tennem róla.Egyszóval tönkreteszi az egész életemet ez a betegség.16/L
2013. febr. 8. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

3 hónap után mutat bármit is a vérkép, addig ne várj változást

biztos tudod ,hogy a meforal önmagában kevés, kell mellé a rendszeres mozgás és a komolyan betartott diéta is

ezek megvannak?

amennyiben ezek mellett is hízol, akkor menj el egy endokrinológushoz, aki a hormonjaidat fogja tudni rendbe tenni

sok sikert! tudom, hogy nem könnyű türelmesnek lenni, de kitartás!

2013. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
PCO-s betegek tünetei közé tartozik az inzulinrezisztencia, ilyenkor a test sejtjei csak fokozott inzulin jelenlétében képesek felvenni a cukrot.Ezt a fokozott inzulin termelést csak egy ideig tudja követni a hasnyálmirigy.Ebből szép lassan cukorbetegség alakul ki. Ennek megelőzésére kapod a Meforalt. Ebből láthatod,hogy alapbetegséged nem fog gyógyulni,javulni tőle.Ezt ne is várd! Amiket leírsz- hízás,pattanások, szőrösödésre való hajlam- és a meddőség is sajnos betegséged tünetei.Ma a PCO-t még nem tudják gyógyítani,de a tünetek kezelhetőek. Még a meddőség is!
2013. febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
diétázni kéne és sokat sportolni!!!! ne csak a gyógyszertől várd a csodát
2013. febr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!