Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » O. B 'super' tampon 3 órát...

O. B 'super' tampon 3 órát nagyon szűkön bír ki. Normális ez?

Figyelt kérdés

A 3. órahosszában már nagyon szivárog mellette,de van,hogy már két és fél óra múlva cserélnem kell. Normális ez? Másnak is csak ennyit bír?

17 éves vagyok, és még szűz.


2013. febr. 18. 14:56
 1/7 anonim válasza:
Ebben a korban még normális ha csak 1-2 napot ilyen de akkor sem 24 órában, ha félsz menj el nyugodtan nőgyógyászhoz
2013. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem az elso 2 nap van ilyen hogy sokszor max 3 orat bir ki. Ha nem sokaig ilyen eros csak a legerosebb napokon, akkor normalis.


31/N

2013. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak az 1.-2. nap ennyire erős,akkor normális.Van akinek nagyon erős.
2013. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! 5napig menstruálok, ebből az első és az utolsó nap kivételével mind ilyen erős..
2013. febr. 18. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Van még eggyel nagyobb, azt nem próbáltad ki? A super plus. Szerintem neked inkább az kéne, az kibírna 3-4 órát.
2013. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Használj melléje betétet is.
2013. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En a legnagyobbal is csak Max. 40 percet birtam ki. Aztan kiderult, hogy polipom van. Megmutottek es napi ket normal betettel elintezem most mar.
2013. febr. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!