Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évesek voltatok?

Hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés

Mennyi idősek voltatok amikor először megjött? Mi volt a reakciótok?

Ha nem túl személyes, anyutok mennyi idős volt?



2013. febr. 20. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
14 éves voltam. Fürdés után jött meg, törölközőben álltam és úgy igazán fel se fogtam. Mármint nem csináltam belőle nagy ügyet. Kimentem anyumhoz a nappaliba, unokanővérem is ott volt, és csak vigyorogni tudtam. :D Nem tudom miért, olyan vicces volt a szitu, ahogy elmagyaráztam mi is a problémám. :D Anyukám akkor 43 éves volt.
2013. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13.Semmi különös,nem lepett meg,hiszen beszéltünk róla.Anyu 30 volt akkor.
2013. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13 éves voltam, épp fürödni készültem amikor megláttam. Nem lepődtem meg, hisz egyszer úgy is eljött volna az a pillanat, bár én úgymond felvoltam rákészülve mert neten olvastam róla meg anyukámmal is beszélgettünk erről. Anyukám 44 volt.
2013. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már sokáb feltették ezt a kérdést! Egyébként 12voltam, Anyum 14volt amikor neki megjött! Én egy napig oda sem mertem nézni! Anyum

cserélte betétet aznap,aztán persze hozzászoktak a dologhoz!

2013. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16 voltam.Hát,nem igazán örültem,mert vérfóbiás vagyok,de azóta megszoktam.Anyu 55 éves volt,mikor nekem megjött.
2013. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

14 éves és 3 hónapos voltam. Bringázás előtt vettem észre a wc-n. Azt hittem előtte,hogy egyből tudni fogom hogy az és le fog esni,hogy megjött,de nem ez történt. Egy gyors vigyor,pokerarc,betét berak. Ennyi.

Anya az enyémnél 41 éves volt,az övénél 13.

2013. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
13 évesen..... kint ültem az erkélyen tanultam..igazából észre sem vettem, csak kimentem wc-re és láttam..:) ennyi...de nem ért váratlanul....én igazából nagyon örültem neki ^^ fel voltam rá készülve..elmondtam anyumnak..megmutatta hogy kell berakni a betétet...anyukámnak 11 évesen jött meg..
2013. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!