Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönnie...

Tegnap kellett volna megjönnie, és a terhes tesztem pozitív lett. De aggódom, mert egyáltalán nem érzékeny és nem is duzzadt a mellem. Sőt, a hasszúrkáláson és enyhe görcsön kívül semmi tünetem nincs. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, én ugyanígy voltam.Nem volt semmi tünetem, a tesztem pozitív lett, elmentem dokihoz és megállapította a terhességem.Az egész terhességem alatt nem volt semmi tünetem(rosszullét, szédülés, hányinger)szóval szerintem még szerencsésnek is mondhatom magam,az egész terhességem alatt jól éreztem magam.
2008. nov. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi gond! Örülj neki, hogy nincsenek tüneteid! A lényeg a teszt, illetve az UH! Jelentkezz be orvoshoz, hogy megállapíthassa a terhességet!
2008. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2008. nov. 17. 10:37
 4/6 anonim válasza:
Sajnos nekem még nem jött össze a baba :-( épp ezért rengeteget olvasgatok a neten. És azokból arra következtetek, hogy koránt sem kell aggódnod, hogy nem lennél terhes, van akiknél hónapokig semmi tünet, van akinél a teszt sem mutatta ki és olyan is volt, akinek még vérzése volt de mégis terhes lett. Az viszont a legritkább eset, hogy pozitív tesztnél ne legyél terhes.
2008. nov. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Akkor te szerencsések táborát erősíted... :) Gondolj bele milyen lenne, ha végig hánynál 3 hónapot minimum... Meg émelyegnél, szédülnél, csak feküdnél, rossz közérzeted lenne. Sokkal jobb ez így, hogy nincs semmi "bajod".

Gratulálok a pozitív teszthez!

2008. nov. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még nagyon korai lenne a tünet majd 1-2 hét mulva jelentkezik a többségnél.Mert most még nincs semmi bajod nem azt jelenti hogy nem is lesz később sem
2008. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!