Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek visszatérő hüvelygombáj...

Akinek visszatérő hüvelygombája van, azzal mit tett a doki?

Figyelt kérdés

Én már meguntam hogy az én dokimat nem érdekli, most egy másik dokihoz megyek, mert 2havonta előjön, és most mensi után is megint előjött pedig mensi előtt voltam kezelve, ezek szerint nem jól. párommal nem szeretkeztünk.


Aki ugyanugy volt, azzal mit tett a doki? milyen vizsgálatokat csinált, és ki is gyógyultál belőle?


2009. dec. 4. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak orvos függö!!!!
2009. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Enyémet se érdekelte. Azt mondta míg nem okoz gyulladást ne érdekeljen. Hát mondom kössz, azért annyira nem kellemes dolog, hogy elviseljem... Nekem havonta jött elő.

Azóta kikúráltam magam, egyedül és persze dokit is váltottam, bár rá ebben a témában már nem volt szükségem, mivel egyedül is boldogultam.

2009. dec. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lecseréltem a lactacydot és már 2 éve nemjött elő.
2009. dec. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2. te hogy kuráltad ki magad? és segített?


én is leváltottam a lactacydot nivea kamillásra, mert az elvileg jo bacikra.

2009. dec. 6. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!