Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kínos helyzetek a menstruációv...

Kínos helyzetek a menstruációval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Kezdő vtam még, a mosdóban észrevettem, hogy foltos lett a nadrágom. Ha jól emléxem, épp egy világoskék farmer volt rajtam :S onnan kifelejövet megkértem egy barátnőm, hogy maradjon hátra és nézze meg, látszik- e. Nem túl távol állt pár srác, az egyik odaszólt: Igen, látszik! azt hittem, elsüllyedek xDD
2009. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
jah, suliban történt
2009. szept. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
:D ez ténylég elég ciki lehetett:)
2009. szept. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

az volt :D

rákvörösen mentem be órára, de mostmár csak nevetek rajta

2009. szept. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem egyszer bátyám megkérdezte, hogy kakaóba ültem? : D
2009. szept. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Az én időmben még nem volt betét, csak a jó öreg vatta. (amit szerintem a mai fiatalok már el sem tudnak képzelni, de már én sem!) Már az utolsó napokban jártam, és így nem volt, hogy mihez "tapadjon", és mindenáron ki akart esni a bugyimból a körúton. SZoknyában voltam, nem tudom miért, gondolom még kislány voltam ilyenekre nem gondoltam. És nagyon kínos volt, próbáltam igazgatni (feltűnés mentesen, óvatosan), és sehol nem volt nyilvános WC, több sarkon keresztül. Végre találtam egyet és kivágtam a francba, és mentem tovább, akkor már megkönnyebbülve.
2009. szept. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer óra után fölálltam és egy tenyérnyi folt volt alattam. Marha boldog voltam... Hálisten senki nem vette észre és le tudtam törölni, de a hosszú kabátomban mentem haza, pedig elég meleg volt aznap.
2009. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Még középsuliban történt... Világos szürke farmer volt rajtam... Kolis voltam, és a lánykoli az udvar végében volt, az odajutáshoz el kellett menni a fiúkoli és a menza előtt... Persze csak a koliba érve vettem észre, hogy tenyérnyi folt van a nadrágomon... És hozzáteszem jó idő volt, tehát mindenki az udvaron tartózkodott.:D
2009. szept. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
A párommal találkoztam, elvileg lett volna még 1 hét a mensziig, az ölébe ültem szembe vele, rajta világos farmer rajtam fehér naci, elmentünk sétálni a szigetre és összefutottunk egy ismerőssel, ako megkérdezte a páromtól viccesen megjött a havi bajod? Erre mind ketten a nadrágjára néztünk és egy igen nagy vér folt volt ott és természetesen nekem is egy igen szembe ötlő piros folt már akkora a nacimon. Elsüllyedtem szégyenemben....
2009. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

az első: tanár kihív felelni. egyszer csak mindenki elkezd nevetni. (természetesen fehér nadrág volt rajtam)

majd elsüllyedtem szégyenemben. nagyon ciki volt :(

2009. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!