Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi erre a magyarázat? Esetleg...

Mi erre a magyarázat? Esetleg valami ötlet?

Figyelt kérdés

Tehát a problémám,hogy egyáltalán nem tudok uralkodni az érzéseimen valamint hogy nagyon hangulatember vagyok,sajnos.

Amit már észrevettem,hogy a menstruáció napjain,sokkal érzékenyebb vagyok,ingérelékenyebb,"hisztisebb",sirósabb (tudom,hogy a nők általában ekkor ilyenek),nem ritkán zokogásba török ki (szó szerint zokogásba!) ha már valami is nem megy zökkenőmentesen pl. a párommal.


Ez még rendben van,hogy menzesz alatt ilyen vagyok (bár már ezt is túlzásnak tartom,ahogy észreveszem,hogy reagálok dolgokra),de hogy a többi napokon is?!


Mi lehet ennek az oka?

Most is pl. van egy kis gond a párommal,és velünk (nem részletezném,ha nem kéritek),és már máris képtelen vagyok mást csinálni,szaggatott zokogásba török ki,és érzem,hogy ez nem normális. Az előbb is,mivel most van egy kis szabadidőm elkezdtem rajzolni,majd eszembe jutott az adott dolog,és máris nem tudtam folytatni a sirás miatt,pedig nem egy nagy,tragikus probléma.


Mi miatt vagyok ilyen?

Döbbenten nézek magamra,miért reagálhat igy a szervezetem mindenre.


találkoztál már életed során ilyennel,vagy esetleg már saját magadon is megtapasztaltad? Ha igen szivesen várok bármiféle tanácsot,ötletet,épitő kritikát is akár.


Köszönöm

20N



2013. márc. 1. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Neked hormonzavaraid vannak.Menj orvoshoz,ad pirulát ami segít.
2013. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!