Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Probléma a szőrtelenítéssel?

Probléma a szőrtelenítéssel?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Én 22 éves lány vagyok,és borotválom a lábam,de nagyon irritált lesz a bőröm és zavar hogy szúr már másnap.Nagyon megerősödött a szőr,a gyanta se szedi le.(x-epil gyantázó gép)Gondoltam attól gyengébb lesz. A karomat gyantázom,azzal nincs gond simán lejön(azt sose borotváltam)Tudtok valami megoldást szőrtelentésre,ha túl erős a szőr?Köszi:) (epilátor kizárva)
2009. szept. 11. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az epilator a legjobb megoldás.vagy akkor kozmetiusnál a lézeres végleges szörtelenités.mas nincs
2009. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért van kizárva az epilátor? Pedig annál nem találsz jobbat (kivéve a lézereset). Vannak még krémek, habok. Én egy darabig Veet szőrtelenítő krémet használtam, de allergiás lettem rá. Ha bírod az ilyesmiket, kipróbálhatod.
2009. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért zártam ki az epilátort,mert nekem szőrbenövést okoz nem is gyengén,és mivel nagyon erős a szőr az már kibirhatatalan fájdalom nekem:S

A veet-re nem is gondoltam:D Köszi a tanácsokat!

2009. szept. 12. 09:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt a kérdést már beírtad valahová nem? Mind1, ide is leírom.


Szóval ha az epilátor nagyon fáj, akkor menj el kozmetikushoz és ő majd legyantáz. Ott tutira teljesen ki fogja szedni, hisz azért fizetsz. Nem kell megmondani neki, hogy neked nem jön ki... Úgy meg úgysem engedhet el, hogy szőrös maradsz :D

2009. szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!