Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz az, hogy az intimlemosók...

Igaz az, hogy az intimlemosók (mint például lactacyd) növelik a hüvelygomba kockázatát? Ha így van, akkor mit használjunk helyettük?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem igaz,én csak azt használom,nem is tudom,mi a hüvelygomba(még sosem volt nekem) és a nőgyogyi is ezt ajánlja.N42
2009. szept. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az int.lemosó helyreállítja a ph-d,de attól még bárhonnan könnyen elkaphatod-főleg,aki érzékenyebb...

Na ezért nem járok termálba,a WC-t használat előtt mindig lepapírozom és bele is rakok,nehogy fefröccsenjen vmi :))

Én SÁBA int.lemosót használok,ugyanolyan jó,mint a többi,csak olcsóbb és nem allergizál!

Ha picit égő,csípő érzésem van,akkor csak be kell kenni vele külsőleg,majd pár perc után lemosni-nekem bevált :)

2009. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelygombát nem feltétlenül kell elkapni! Az immunrendszer legyengül, a bacik elszaporodnak és kész! 2 éve szenvedek miatta, egyszerűen nem lehet tőle megszabadulni! Most nivea intim lemosót vettem+ orvos írt fel kúpokat és krémet, remélem javulni fog!
2009. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a lactacydtól én gombát kaptam. ahányszor csak elkezdtem használni. aztán rájötte, h valszeg azért, mert nemugyanaz a Phja mint a hüvely Phja, sokkal eltérőbb.

aztán rátértem egy másikra, aminek közel azaonos a PHja a hüvelyével, azóta egyszersem jött gombám

2009. szept. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is már régóta szenvedek miatta. Próbáltam lactacydot, carefreet és még olyan dm sajátot is... Nem tudom, hogy mind a három rossz volt, vagy semmi összefüggés nincs. Biztos nem ezektől jött elő, de lehet hogy akadályozzák a "gyógyulást"? És mondjuk ha nem mosnám semmivel, csak vízzel? Vagy az rosszabb?
2009. szept. 12. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!