Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek mikor jött meg? Hány...

Nektek mikor jött meg? Hány évesek voltatok akkor?

Figyelt kérdés
Mert nekem 11 éves koromba jött meg és nagyon utálom.Nektek sok szokott lenni??Suliba hogy tudjátok megoldani a betét cserét??

2013. márc. 6. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem 2-3 nappal 12. születésnapom előtt. Én is nagyon utálom, kétlem, hogy találnánk olyan nőt, aki szeretné. :) De idővel majd megszokod, belerázódsz, kiismered a menstruációdat. Nekem valamikor több van, valamikor kevesebb, változó, de a 2. és 3. nap van a legtöbb. Suliba úgy oldd meg, hogy vagy próbáld a zsebedbe elrejteni a betétet, amíg kimész a wc-re, vagy esetleg tedd bele egy kis neszeszeres táskába és azt vidd magaddal.
2013. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem 13 evesen jott meg. Lehet hogy hulyen fog hangozni de en telen a zoknimba rakom es tudod a csizma mmeg eltakarja szoval senki nem fogja tudni hogy ott van

Amugy ha zavar a hangja hogy majd mindenki meghallja suliba hogy epp cserelsz akkor otthon nyisdt ki aztan zard vissza es ugy vigyed suliba .

Nyugi en se szeretem suliban cserelni! Mindig azon parazok belepisilek a wcbe es hat tudod olyankor veres meg minden, szoval azon parazok hogy nem tudom lehuzni a wct. De mar nem parazok :)

2013. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem 13 éves koromban jött meg. Az első alkalmakkor nagyon erős volt, aztán pár év múlva kevesebb lett.

Suliban a zsebembe tettem a betétet, és úgy vittem ki a wc-re, senki sem vette észre. Mindig attól féltem hogy észreveszik, pedig semmi szégyellnivaló sincs benne, nők vagyunk, teljesen természetes.

2013. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13 éves koromban és hát nem utálom nem is szeretem ez van :D Suliban hát szünetben minél diszkrétebben előveszek 1 betétet a táskámból és a pulcsim vagy a nadrágom zsebébe teszem és úgy megyek a wcre ! Ott meg ugye normálisan kicserélem és a wc fülkében van egy kis kuka és oda dobom, ebből a szempontból szerencsés vagyok mert nagyon tiszta kulturált mosdó van.
2013. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14 évesen. Utálom és nem is xd attól függ. Na azt nagyon rühellem ha előbb jön..
2013. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én 16 éves voltam,szóval elég későn jött meg.Igen,az 1.-2. nap elég erős szokott lenni.Reggel,indulás előtt tegyél be a zsebedbe 2-3 betétet.Én mindig így csinálom.A betétcserét meg simán megoldom,hiszen lánymosdóban nem ciki.
2013. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nekem kb. 1 éve jött meg és még most meg tudom oldani a suliba.De jövöre megyek 6 osztályos iskolába.És nagyon félek, hogy ott, hogy fogom megoldani.
2013. márc. 7. 15:11
 8/15 anonim ***** válasza:

Én meg még nem szenvedek! 9.-be vagyok most. :P XD

Amúgy nagy külömbség ebből a szempontból nincs a sulik közt.Szünetbe táskával beszaladsz vagy zsebben viszed.


Mondjuk nálunk volt olyan nemrég hogy az egyik lány "rossszul" volt késett óra elejéről, visszajön neszeszerrel a kezében mindenki levágja mivan szegénykémmel erre a tanár megkérdezi mi baj, milye fáj.

A poén a történetben hogy tanárNŐ volt, és angol óra volt szóval angulul várta a választ. xD

2013. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem azért lesz furcsa a 6 osztályos mert most egész nap egy terembe vagyunk.Tehát van bőven időm szünetben.Ott meg szerintem teremből terembe kell majd menni.
2013. márc. 9. 15:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Én általánosból jöttem gimibe és itt is van saját osztálytermünk! szerintem neked is lesz Kérdező! am 13 éves vagyok
2013. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!