Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy baj lehet? Nagyon meg...

Nagy baj lehet? Nagyon meg vagyok ijedve!?

Figyelt kérdés
Kb 3 napja tapasztalom, hogy bal oldalon fáj a hónalj alatt/mellnél. Eleinte azt gondoltam, hogy biztos csak elfeküdtem, vagy meghúztam. De Azóta nem múlt el, és tegnap egy kb. 1 cm átmérőjű "gömböt" találtam. Elmozgatható, nyomásra nem mondanám, hogy fáj, viszont egész nap érzem a fájdalmat azon a területen. Orvoshoz csak hétfőn tudok majd menni. Nagy lehet a baj? Nagyon félek!! :( 20L

2013. márc. 8. 18:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én menstruáció után vagyok már több, mint egy héttel. Előtte nem tapasztaltam,sem közben. Csak néhány napja. És nekem fáj is azon a területen, egész nap érzem, hogy nem jó.
2013. márc. 9. 07:58
 12/15 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál, beutalót adott uh-ra, valamint azt mondta, hogy jóindulatú elváltozás, amit általában kimetszéssel szoktak eltávolítani. Egyáltalán nem nyugtatott meg... :/
2013. márc. 11. 11:34
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor nagy valószinüséggel begyulladt zsirmirigyröl van szó!
2013. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mekkora esély van erre a kórházas befekvős, kimetszős dologra. Szeretném elkerülni, ha nem muszáj... :/
2013. márc. 11. 13:58
 15/15 A kérdező kommentje:
És uh-ra is csak két hét múlvára kaptam időpontot :/
2013. márc. 12. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!