Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt kínos "élményetek"...

Volt kínos "élményetek" mensivel kapcsolatban? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
ez a kérdés voltmár!!
2009. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt..ált. suliban testnevelés óra volt..és ffi tanár volt..nekem meg megvolt..és hát a farmerem hátsó zsebébe tettem egy betétem...mondván, hogy majd óra után (mivel ugy sem tornázok) amig mindenki öltözik kicserélem...háát a tanár nem fogadta el, hogy fáj a hasam + a fejem ... be kellett állnom ruhába..nem elég, hogy gyönyörű szépen átáztam, még futás közben ki is esett a betét :D:D:D


eléggé ciiki volt :S:D

2009. szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

használd a keresőt legközelebb!(:

Nekem szerencsére nem volt!Vagyis a legrosszabb mensis élményem az volt amikor megjött először.Pont a Balatonnál nyaraltunk és hát 1.reggel elmegyek a wc-re és véreset pisiltem-.-" azt hittem h kirohanok a világból,püföltem a párnát idegességemben:D Anyám meg mindenkinek újságolta a nagy hírt.(papámnak,nagynénéméknek,a hotel recepciósának[régi ismerősünk])...

14/L

2009. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

uuh.. azért ilyen sulis dolog még nem történt velem, nemis szeretném!! utálom ha megvan, a legrosszab dolog az életben..:S főleg ha van közben tesi....

nekem eddig egy ciki volt.. párhónapja mini tampont használtam, és első napra éjszakára is azt tettem be, meg egy tisztaságit.. reggel amikor fölkeltem tiszta vér volt minden. kábé sokkot kaptam. aztse tudtam mit csináljak, a lepedő szerencsére nem lett olyan, de ha még azis akkor otthalok meg.xD aztán végülis anyu jofej volt kilett mosvaminden. azóta normál méretet használok.. sokkal jobb! :) ja meg éjszaka beállitom az ébresztőt fél 3körül, ellenörizni a dolgokat.:D

suliban egyébként sokszor azt éreztem hogy átázok meg paráztam h pont órán ázok át meg ilyenek... egyik órán már számoltam vissza az időt, mert tök olyan volt,mintha átáztam volna, kicsöngettek, én sprint a mosdóba, de persze minden okés volt :D

2009. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így szoktám órán:D Olyan sz*r ez a menszi dolog:D:D Utálom mikor megvan, s pasik meg csodálkoznak, hogy kibrhatatlanok vagyunk olyankor:D 17/L
2009. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

21:06-os :D


Én vagyok a sulis..hát igen..kellemetlen volt..még a tesi tanár szolt h ki esett..aki ráadásul ffi volt..:D


SZerencsére már elfelejtették, de énmég nem xD

2009. szept. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszer tesi előtt összestem az öltözőbe.A csajok hívták az of-t meg a tesitanárt.Az egész osztály bejött az öltözőbe adigra magamhoz tértem.Az of. megkérdezt mibajom én meg csak annyit mondtam hogy:

-Megjött.

A fiúk nagy része röhögöt.

Of:

-Értem.Fiúk ne nevssetek.Most először?

Én:

-Nem ez az 5.Az 1.novemberbe volt.Pont sulibulin.

Of:

-Gratulálok.Nagylány lettél.

Az a fiú aki tudta már előtte is hogy megvan(Gergő):

-Remélem jól vagy.

Én:

-Most már egész jól.

A fiúk még mindig röhögtek.

Of:

-Fiúk ti nem tudjátok hogy, milyen érzés mikor görcsöl a hasatok.Vagy amikor olyan ideges vagy hogy, majdnem felrobansz.Vedd be a görcsoldót!

Tesitanár:

-Ma nem kell tesizned.

Még 5.be

2010. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!