Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek mikor jött meg? Hol?...

Vuvula kérdése:

Nektek mikor jött meg? Hol? Milyen volt? (menstruációtok)

Figyelt kérdés

mer lehet hogy nekem nemsoká megjön.

LÉTSZI ADJATOK TANÁCSOT.



2013. márc. 15. 07:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem osztálykiránduláson jött meg, és igazából, milyen lehetne? Anyunak szóltam, bár ő nem volt ott, és betétet meg osztálytársamtól kértem:) ne félj, semmi különös.. Nekem pl a hasam sem fáj soha..
2013. márc. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

12 éves voltam és nyaralni voltunk a családdal. A hotelban jött meg, felkeltem reggel, elmentem pisilni és akkor láttam. Még szerencse, hogy nem éjszaka, mert elég kellemetlen lett volna, ha a hotel ágyneműjét, ágyát összekenem. Milyen volt? Semmi extra nem volt, nem fájt a hasam, nem voltam rosszul, szinte észre sem vettem. Nem is volt sok egyáltalán és nem is tartott sokáig. A 3. nap délután már nem volt meg, így akkor már bemerészkedtem egy kicsit a vízbe. :)


Azóta viszont sokat változott a dolog. Most már sokkal több van és szoktam görcsölni is.


Ha úgy érzed, hamarosan megjöhet, legyen nálad mindig betét, hogyha szükség lenne rá! :)

2013. márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

13 éves voltam, otthon voltam és fájt este a hasam, másnap délután pedig megjött. anyának szóltam, ő segített, stb.

hát nekem hosszú ideig tartott, fájt a hasam, és azért rendes mennyiség volt.

de persze kibírható nem szörnyű

ha úgy érzed, hogy meg fog jönni, akkor mindenképpen legyen nálad betét! hidd el nem akarsz ciki helyzetbe kerülni!

2013. márc. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
33 vagyok és még soha nem volt menstruációm.
2013. márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az normális?:| 33 évesen?:|
2013. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

14 múltam,otthon.

épp bringázni mentem volta a barátnőmmel,amikor elmentem wc-re. szimplán ott virított egy nagy barna folt. nem gondoltam hogy megjöhet,mert csak a folyásom változott meg és hasra híztam,de nem foglalkoztam vele. görcsöm nem volt,csak utána pár órával,de akkor nagyon fájt.

az első előtt azt hittem,ugrándozni fogok az örömtől,ehhez képest le se esett a dolog,amikor megláttam a barna foltot,majd pár perccel később a vért a betéten. azért persze örültem,de nem fogtam fel teljesen :) sőt,cikinek éreztem hogy 14 éves voltam az elsőnél,mert mindenki azt hitte hogy nekem már megjött 12-13 évesen. már akkor is fejlett voltam,hogy úgy mondjam. valami eltolta,az orvos szerint az hogy sovány voltam hosszú ideig majd hirtelen felhíztam és biztos a hízás miatt jött meg.

én csak a harmadiknál fogtam fel teljesen hogy jé,menstruálok :D

eddig egyszer áztam át,de otthon.

általában akkor jön meg,amikor már 2 éve nő egy lány melle. nekem 3,5 éve nőtt már mielőtt megjött az első.(innen is lehet tudni hogy késett)

hidd el,úgyis akkor jön meg,amikor már nem számítasz rá!

15L :)

2013. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem normális mivel férfi vagyok.
2013. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16 éves voltam.Szerencsére otthon történt.Nem volt vészes,szerencsére nem vagyok hasfájós típus.
2013. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
13 évesen,egész nap fájt a hasam és hisztiztem,ha valaki egy rossz szót is szólt volna rögtön elbőgtem volna magam.Elmentem pisilni és barna folyásom volt,rá egy órára megjött.7 napig tartott,rettenetesen görcsölt a hasam,aztán a következő elmaradt,majd azután pont időben jött meg.Nem lehet tudni mikor és hogy jön meg (:
2013. márc. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek kivéve azt a férfit létszi ÍRJATOK még
2013. márc. 29. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!