Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Kinek volt 8. -os...

Lányok! Kinek volt 8. -os korában nagyon kicsi/lapos melle? Lent!

Figyelt kérdés
milyen praktikákat tudtok nagyon kicsi mell ellen melltartó kitömésen kívül? ti mit csináltatok? hagytátok h. olyan legyen amilyen? Válaszokat lécci... köxi

2013. márc. 23. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Képzeld, nyolcadikos korában szinte mindenkinek nagyon kicsi, illetve lapos melle volt, hiszen talán még csak egy éve, ha elkezdett nőni a mellünk ( persze kivétel az mindig van ). Hogy milyen praktikáink voltak? Semmilyenek. Hordtunk melltartót, és elhiheted, nem volt benne push-up, és gyakran még csak merevítő sem.
2013. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De rajtam kívül az összes lánynak olyan melle van mint egy felnőttnek! :( Meg bizonyára észre vetted h. az utóbbi időkben/években már sokkal érettebbek a lányok 12-13-14 éves korban mint mondjuk 20 éve... Annyira rossz kívül állónak érezni magamat, igaz persze vannak barátaim de köztük is "elveszek". :'( Légyszi aki tud segítsen...
2013. márc. 23. 13:10
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

elsőnek:nem tudom hogy nálatok milyen lányok vannak,de már 11-12 évesen nálunk már szinte mindenkinek volt melle. Sőt,csak keveseknek kicsi. Én is ezek közé tartozom. Nyolcadikos vagyok(14) és 11 évesen kezdett el nőni a mellem és annyira zavaró,mert akiknek szintén 11 évesen kezdett el nőni,azoknak már sokkal nagyobb :c

Igen,kérdező,nekem is kicsi,de reménykedek még,mert most hirtelen lettem szélesebb lent meg hasonló(már megjött) és gondolom akkor még a melleim is nőni fognak. Mindenkinek van egy időszaka,amikor a mellei hirtelen nőnek egy picit vagy akár nagyot.

2013. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak hogy tudjátok, 16 éves vagyok, nem egy hetvenéves öregasszony. :)
2013. márc. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

mindegy az hogy 16 vagy vagy 70!

Nálunk a suliban már a negyedikesnek,ötödikeseknek is már javában nő a mellük,egyeseknek akkora egy melle,mint nekem kettő.

Nem tudom,nálatok hogy hogy 14 évesen is a többségnek kicsi volt na meg akkor kezdett el nőni..

2013. márc. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

13:13 -as akk. kb ugyanúgy vagyunk... nekem is megjött de az alakomban és a termetemben semmi változás nem történt a csípőm se lett szélesebb... úgyhogy reménykedek (én is :)

u.i.: tényleg azt hittem h idősebb vagy első válaszoló... xD

2013. márc. 23. 13:27
 7/14 A kérdező kommentje:
a sulinkban engem néhány 4-es is leköröz... ugyh. értsd meg h. türelmetlen(ek) vagyok(unk).
2013. márc. 23. 13:29
 8/14 anonim ***** válasza:
ez genetika. Van akinek nagyobb van akinek kicsi. Egyenlőre szokj hozzá, na meg még változni fog valószínüleg.
2013. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nekem is pici volt, a többieknek meg szépnagy kerek. utáltam, nagyon rossz volt, piszkáltak is miatta, aztán megunták a témát.:)

nekem tizedikben nőtt meg, most sem óriási, de azért van:)

úgyhogy nyugi, türelem.

19L

2013. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8.-kos koromban nekem is alig volt még valami mellem.

Elég későn, majdnem 15 éves koromban jött meg először, a mellem is csak akkor kezdett nőni.

2013. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!