Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Kinek volt 8. -os...

Lányok! Kinek volt 8. -os korában nagyon kicsi/lapos melle? Lent!

Figyelt kérdés
milyen praktikákat tudtok nagyon kicsi mell ellen melltartó kitömésen kívül? ti mit csináltatok? hagytátok h. olyan legyen amilyen? Válaszokat lécci... köxi

2013. márc. 23. 12:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

megint én vagyok :)

ez érdekes,ahogy olvasom. én már eléggé aggódom a mérete miatt,mert hát 11 évesen kezdett nőni és mindjárt töltöm a 15-t,de még így is pici? ennyi idő alatt csak meg kellett volna nőnie,nem?

de nem is tudom hogy mekkora lesz amúgy.

mert ha apám rokonságának a genetikáját öröklöm,akkor még ekkora sem lenne,mint most(a nénikém bő 30 évvel idősebb nálam és már most nagyobb a mellem mint neki).

ha anyámét öröklöm,akkor már nagynak,vagy nem is nagynak,de nagyobbnak kéne lennie jóval. nem értem ezt :(

2013. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! :')
2013. márc. 25. 18:33
 13/14 anonim válasza:
Sajnos nekem sincs semmi mellem 15/L vagyok....nyugi majd lessz nincs para...:)
2013. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
De ha nem fog megnőni akkor sem dől össze a világ. Ugyanis lehet hogy a média azt szajkózza, hogy CSÖCSEID legyenek, de a valóságban hozzád hamarabb fognak értelmesebb fiúk közeledni, mint a "szilikoncsodákhoz". Én pl. azt undorítónak, kiábrándítónak tartom. Egy természetes, akár teljesen pici cici is sokkal többet ér. Amúgy meg aki a melleid miatt akar csak veled lenni, az egy felszínes barom... Érezd jól magad a testedben, mert ha túl sokat pörögsz rajta egy fél életre lelki sérült leszel! És hidd el, hogy nagyon komoly pszichikai sérüléseket tudsz okozni SAJÁT MAGADNAK! Ha csúfolnak, piszkálnak NE foglalkozz vele! Ne hagyd hogy pár hülyegyerek miatt egy testképzavaros gátlásokkal teli ember legyen belőled. Az igazi férfiak úgyis a teljes képet fogják látni és a NŐT fogják benned keresni és minden porcikádat szeretni fogják. Beleértve a melleidet is, legyenek akármekkorák!
2015. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!