Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Orvosi vizsgálat?

Petrusi kérdése:

Orvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lesz a suliban védőnői szűrés,csak a bugyi marad rajtunk, egyesével kell bemenni.

Nekem azonban van egy problémám:Nagyon asszimetrikusak a melleim. Annyira, hogy az egyik mellem A kosárméretű, a másik D-s.

Anyukámmal a következő hónapra már van időpontom orvosnál, hogy megvizsgáljon emiatt.

Szóval nem szeretném levenni a melltartómat, de nem tudom, hogy hogy oldhatnám meg.Ti mit gondoltok erről?


2013. márc. 26. 19:38
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Na látod tudunk mi egyet is érteni!

Boldog Húsvétot neked!

2013. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Egyet azért tarts észben: a szeméremnél többet ér az egészség!

Boldog húsvétot!

2013. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Arra azért kérlek, hogy ne oktass! én se tettem ezt veled, pedig nem tudom ki szorulna jobban oktatásra, tanulásra.
2013. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Bocs,de ebben a témában talán nem én.
2013. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Persze fontos az egészség,de attól hogy a fiatalok bizonyos vizsgálatokra nemet mondanak még nem lesznek betegek,nem halnak meg,hidd el a legtöbb kiscsaj előbb-utóbb úgyis választ az elvárásainak megfelelő nőgyógyászt majd.Akkor miről beszélünk.Akkor elég eltérő modón műtenek a magyarorvosok is,több ismerősőm is arról számolt be hogy steril,hátul összekötös és elől belebújos ruhát kellett felvenniük,ha baj van azt hátul kikötik és le tudják az egészet szedni egy perc alatt.Nem kellett egy ismerősőmnek sem pucéron az ágyra feküdniük.Orvosos filmeket,műtéteket nézz meg ott is látod ezt a zöld ruhát amiről én beszélek,hátul van a nyaknál összekötve.


Amúgy igen fontos az egészség,de diáknál és bárki másnál is a szeméremérzet is.Igen is annyira kelljen levetkőzni és annyi időre amire valóban szükség van,korábban is előbb elvégezték a vetkőzést nem igénylő vizsgálatokat,nem kellett egy szemvizsgálathoz félmeztelenek lenni.Ezek apró pici dolgok,ezek csak figyelmességen alapulnak.


Nem minden vizsgálat ellen szólok, hanem sokszor a módszerek ellen,a beteghez való hozzáálláson.


57%-os úgy is érti miről beszélek.Szerintem ő is úgy van hogy saját maga vinné majd a gyerekét,a gyerekkel átbeszélve,felvilágosítva,a megfelelő időben,helyre,a gyereke számára is jónak tartott és elfogadható orvoshoz(itt arra gondolok hogy bizonyos korban van hogy a gyerek inkább egy női nőgyógyászhoz menne szívesebben,előtte kevésbbé lenne gátlásos első alkalomnál,hiába jó számomra az én orvosom,a gyerek igényének nem biztos az a jó,tehát át kell vele ezt is beszéni)röviden vannak olyan vizsgálatok amiket úgy gondolok hogy a szülőnek kell majd döntenie,engem érdekelne a gyerekem ki és mikor és hogyan vizsgálja,de még az is milyen oltásokat is kap.

2013. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Van egy óriási probléma. NEM NŐGYÓGYÁSZATI VIZSGÁLATRÓL ÉS BUGYI LEVÉTELRŐL VAN SZÓ! De nem is szemészeti,orr-,fül-,gégészeti vizsgálatokról. Amúgy műtétet nem csak a TV-ben láttam. Nőgyógyászati műtéteknél(persze attól függ milyen műtétről van szó)valóban nem teljesen meztelen az ember,de bizony pl. egy hasi, térd műtétnél,stb. nincs rajtad semmi.
2013. ápr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Valóban nem, hanem magasság és súly mérésről, vérnyomásmérésről és kikérdezésről, esetleg szemvizsgálatról...
2013. ápr. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Azóta kedves kérdező mi történt?Hogyan zajlódott le az egész vizsgálat?
2013. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

megoldani nincs mit ez nem erőszak szervezet nem az orvos dönt te döntöd el mit engedsz ás mit nem .A vizsgálatot teljesen is meg lehet tagadni.Max beirják hogy nem járultál hozzá.Egy korrekt mindent figyelembe vevő vizsgálat azonban lehet fontos feltárhat betegségeket,segiti az orvosi sztatisztikát stb

Fontos hogy a vizsgálatot végző személyzet betartsa mind az orvosi mind az etikával összefüggő dolgokat.

A melltartót bátran merem mondani nem kell levenni ha kérik akkor sem valójában ennek már lejárt a kora,ha az orvos figyelmes ugyan ugy tudja ,a vizsgálatot nem befojyásolja .Válassz mindig olyan orvost akibe maximálisan bizol.

2015. okt. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, te orvos vagy? Vagy milyen alapon jelentesz ki olyat, hogy a melltartót nem kell levenni. Csak azért, mert a szív hallgatózási pontjai közül kettő a melltartó vonalában van. Ezt valamelyik doki kihagyja, de ha bármi gebasz van, amit nem vesz észre, akkor mulasztásért őt fogják beperelni!
2015. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!