Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszűrés eredményéért medig...

Rákszűrés eredményéért medig lehet menni?

Figyelt kérdés
Csak mert 2héttel ezelőtt kellett volna csak eddig nem tudtam visszamenni, szóval még megvan szerintetek az eredménye vagy kidobták?
2013. márc. 28. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez úgy van,hogy ha negatív a szűrés tehát nincs gond akkor nem küldenek semmit.

Ha van valami baj akkor úgy is vissza hívnak.

Ha méhnyakrák szűrésre gondolsz.

2013. márc. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mehetsz érte, az benne van a gépben. Legalábbis nálunk. Tehát, ha én hónapokkal később a rákszűrés után megyek valami miatt nőgyógyászhoz, egyből kérdezi az orvos, hogy mikor volt utoljára rákszűrésem, akkor mondom, hogy mikor és az asszisztens a gépből már egyből mondja szintén hogy mikor és milyen eredménye lett.

Szóval mehetsz érte. Nálunk tényleg benne van a számítógépben és azt bármikor vissza tudják nézni.

De valóban úgy van, ha bármi eltérés lenne, akkor arról szoktak levélben egy kiértesítést küldeni.

2013. márc. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is két hete kellett volna visszamennem, ma visszamentem és semmi gond nem volt, megkaptam :)
2013. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Visszamentem és tényleg nem volt belőle probléma:)

2013. márc. 28. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan hamar nem dobják ki -
2014. szept. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!