Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak én járok így az éjszakai...

Csak én járok így az éjszakai betéttel? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig hátrafolyik a vér a bugyimban, a fehérnemű leghátuljára, pedig nem is olyan erős a vérzésem. Normális, hogy 2 tisztasági betétet kell ragasztanom a hátuljára, vagy csak én kínlódom ezzel? Amúgy még ekkor is előfordul, hogy elcsúszik, és egy nagy folt keletkezik.
2013. márc. 30. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
olyan nekem is szokott lenni,de csak este alvásnál..és én azért is hason alszok,hogy ezt mgelőzzem :) amikor megvan és hason alszok nem szokott bajlenni:)
2013. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
van ilyen nagy éjszakai betét,én azt szoktam hasznáni
2013. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinek gond és nem a mennyiségtől függ. Ha hason fekszel, előre folyik ha háton fekszel hátra folyik, hiába használsz éjszakai betétet az sem elég hosszú.

Én úgy oldom meg, hogy törcsit teszek a lepedőre és így nem a lepedő, vagy a matrac lesz véres.

2013. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is plusz kendővel szoktam megoldani, máshogy sajnos nem tudom. Hallottam, hogy valaki azt csinálja, hogy éjszakára tampon plusz nagy betét, de én nem tudok tamponban aludni.
2013. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott hátrafolyni,ha fekszem.Tegyél oda egy kis vattát,hátha akkor nem folyik oda.
2013. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kinga1995 ***** válasza:
Ezért használok régi, elrongyolódott bugyikat olyankor aludni, mert azon nem érdekes, ha van leghátul egy kis folt. Amúgy Always éjszakaival alszok, az nem rossz, Persze kényelmetlen, műanyagos szar, mint minden betét, de álmodban nem érzed legalább :-D
2013. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem amikor először aludtam úgy, hogy megvan pontosan ugyan ez történt. Másnap kipróbáltam a tampont és arra gondoltam miért is ne aludhatnák tamponnal? Azóta csak tampont használok és nem történnek ilyenek.
2013. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem is mindig hátra vagy előre fojik, de szoktam oda trülközőt tenni és akkor nem lesz olyan a lepedő
2013. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!