Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van ilyen ciki sztoritok?

Van ilyen ciki sztoritok?

Figyelt kérdés
pl. átáztatok a buszon,váróteremben vagy hasonlók

2013. márc. 31. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A suliban, rögtön első órán. Tiszta olyan lett a pad, és nem jött le. + senkinél nem volt betét (nálam se), és fél 5-ig bent voltam, aztán gyalog fél órán át haza. Világoskék gatyában. Szuper volt. -.-"
2013. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, szegény.

Nekem ilyesmi nem volt, csak mikor először cseréltem suliban, akkor nagyon zörögtem a kukával, mert leesett a teteje, utána meg ahogy beledobtam koppant egy nagyot, majd amikor kijöttem mindenki nézett.

2013. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Annyi ilyen kérdés van már, mi az értelme????? Komoylan lágyszi válaszoljál már kedves kérdező! Vagy Te teszed fel mindig ezt a kérdést?
2013. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Egy hétig éltem mindenféle eü termék nélkül,egy külföldi túrázás során mert sehol nem lehetett kapni még vattát sem.Pokol volt.
2013. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Mamám nővérétől kaptunk kölcsön egy pehelypaplant, (igazi pehelytollal töltött), hófehér borítású. Azon kellett aludni, mert át lett rendezve a lakás, új ágy, bútorok, stb. Nekem éjszaka jött meg épp, de vagyok annyira alvás-szerető, hogy nem ébredtem fel akkor sem, mikor már nagyon görcsöltem, csak felhúztam a lábamat, tipikus átázós pozícióba. Reggelre egy tálnyi vörös folt volt a paplanon, és órákig sikáltam, mire valamennyire kijött. Szerencsére a mamám nővére volt annyira jófej, hogy nem küldött el a fenébe :D
2013. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

15:45 nem,nem én teszem fel ezt a kérdést mindig,és nem is láttam a többit.

többiek: húha elég rázós lehetett:DDDD

2013. márc. 31. 19:50
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

nekem eddig nem voltak olyan nagy átázós történeteim.

az eddigi legerősebb menstruációm második napját tapostam.otthon voltam.pár perc volt fürdésig.mivel hideg volt,a nadrágom alatt volt cicagatya is. megyek a szobámba és érzek valami nedveset a cicagatyán.nem is kell mondanom,hogy véres lett..a nadrágom szerencsére nem. viszont fekete bugyi volt rajtam,fehér szívecskékkel. ahol átáztam,ott pirosak lettek a szívek..

eléggé zavart,de mégis ki kellett bírnom fürdésig(15 perc és meghatározott sorrendben megyünk a családban,szóval nem tudtam volna előbb menni).

most sem tudom,hogy megvan-e vagy sem,mert napok óta barna folyásom van,de nem is érdekel.nosza,kipróbáltam,milyen bugyi nélkül aludni. mivel még mindig nem jött meg most rendesen,ezért nem törődtem vele hogy nincs rajtam bugyi és betét. reggel a pizsim belső felén lett egy pici barna maszat. nem is ez a baj. hanem hogy úgy nézett ki,mintha beszartam volna..

2013. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
de mért teszed fel? mi a jó ebben ha ezeket olvasod? ettöl kevésbé lesz ciki ha te is átéled vagy miért kell ezt megkétdezni? öszintén érdekel az okod.
2013. ápr. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt, pont mikor először megjött, épp suliban voltam. Nem vettem észre, meg tapasztalatlan voltam, mivel az volt az első. Egy osztálytársam súgta, hogy gáz van, szerencsére nem nagyon vették észre, így nem röhögött senki. Azt mondta, hogy "átáztam", de nekem először nem is esett le, aztán már igen.. Barátnőm segített, odaadta a pulcsiját, amit a derekamra tudtam kötni és húztam haza egyből (szerencsére kb. 3 perce laktam a sulitól gyalog).

Ciki volt, de rosszabbul is elsülhetett volna.

2013. ápr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!