Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik bármit megadnának egy felnőtt, helyes, intelligens, szűz pasiért?

Figyelt kérdés
Mert szerintem ez hülyeség...
2011. jún. 13. 13:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

én a felnőtt, helyes, intelligens, tapasztalt, tudja mi a jó neki, és figyel rá, mi a jó nekem - pasimért adtam meg anno mindent, és minden jól jártam ^^

szóval nem, engem a szüzesség ilyen esetben lelombozna.

2011. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

*milyen

bocsánat:)

egyébként 22L

2011. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 napietus ***** válasza:
én egy fületlen gombot nem adtam egy pasiért sem, nemhogy mindent :) mégis mindig volt, meg férjem is lett. nem lóvásár, szerintem :)
2011. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
nem.. honnan tudjam h szűz?:P
2011. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Ha korban és lelkileg hozzám illene és még közel is lenne akkor bármit odaadnék érte!


20/l

2011. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem. Én olyan korú férfiakra bukom, ahol már nincsenek szüzek, legalábbis 99,9%-a nem szűz.
2011. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sajnos a férfiaknál annyira nem menő, ha szűz (habár ma már a lányoknál sem..), persze az előny, ha nem volt meg neki a fél város.

Nekem mondjuk a felnőtt, helyes, intelligens nem elég (ettől még lehet, hogy egy hülye sznob), legyen jó humora is, na meg kedves és figyelmes. Így már talán jobban sóvárognék.:)

2011. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

nem menőségre gondolok ilyenkor. természetesen normális lányokra, hogy ők keresnek-e ilyen pasit.

mert nyilván nem mindenki kurvä. azoknak persze a tapasztalt jön be.

de ha adott egy srác akinek már, megvolt 30 csaj egy városba, az valamilyen szinten hatással van rá. többször hallani olyan hogy az ilyen srácok szeretnének olyanok lenni, mint amit kérdeztem.

szerintetek ez hülyeség?

2011. jún. 13. 14:59
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem csak a k*rvák várnak el tapasztalatot. Ezt csak azok mondják, akik ezzel nem tudnak szolgálni,ezért jobb másokat bántani. A normális nő olyan párt választ, aki nem ítélkezik mások felett,főleg nem ekkora marhasággal. Felnőtt emberekről beszélünk,nem tapasztalatkereső tinilányokról, nem lehet elítélni azt, akinek nem feltétel az, hogy szűz legyen. Semmivel nem jobb egy szűz annál,aki nem az.
2011. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Bocsánat, a menőt idézőjelbe kellett volna tennem.


Szerintem nem kurv*ság kérdése, hogy tapasztalt fiút szeretnének a nők.. Hiszen nem arról van szó, hogy egy szexgépet akarnak, hanem, hogy domináns legyen a férfi. És valahol logikusan az ember összeköti avval, hogy akinek van némi tapasztalta előbb lesz határozott, irányító, mint aki szűz.


Hát én ilyet még nem hallottam, hogy a fél városon átménő pasik szeretnének ismét szűzek lenni.

2011. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!