Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg lehet halni hüvelygombától?

Meg lehet halni hüvelygombától?

Figyelt kérdés
Már tíz éve kezdődött nálam, de sose mertem elmenni orvoshoz, rettegek a nőgyógyászoktól. Olyan három-négy év után elmúlt a napi viszketés, csak néhanapján jön elő. (Egyszer ki is maradt a menzeszem egy hónapig - 5 éve, de aztán minden ment rendesen.) Mivel tudom, hogy magától nem múlhat el, akkor még mindig az a bajom, de meddig lehet vele élni?

2013. ápr. 14. 18:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem kamuzom. Szívesen mennék, de nincsen rá pénzem, és kis faluban lakom, messze a legközelebbi város.
2013. ápr. 14. 21:51
 12/18 anonim ***** válasza:
92%
Mindent lehet, csak akarni kell. Pszichiáter nem kerül pénzbe, kórházba kell menni (ott a rendelésre), még beutaló sem kell csak időpont. Ha már elég ramatyul leszel, akkor úgy is elmész. Csak időben könnyebb segíteni is..
2013. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%
Meghalni nem fogsz, de meddő nagy eséllyel lehetsz!
2013. ápr. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%
ha ennyire nem szeretnél orvoshoz menni, akkor legalább próbáld helyreállítani a hüvelyflórádat! Netről tudsz rendelni egy csomó mindent! Én is úgy rendelem pl az intim lemosókat a mindennonek.hu-ról... Egyébként neked is ajánlanám azt, amit én használok, frezyderm intim segítség a lemosó neve, nekem nagyon bevált. Ha teheted, olvass utána, mert az nem normális, h évek óta nem szabadulsz a hüvelygombától.
2013. ápr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha 5 éve elmúlt, akkor nyilván le lehet győzni.

Ha 5 év alatt egyszer maradt ki a menstruációd, akkor azzal sincs semmi gond, mert ilyen "gyakran" ez előfordulhat.

Tulajdonképpen, ha jól értettem, akkor most nincs is semmi panaszod!?

2013. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
26%
A nőgyógyászt illetően, próbálj meg esetleg női orvost keresni, hátha kevésbé rettegnél elötte.
2013. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

13-as, nem akarok gyereket, emiatt nem aggódok.

15-ös, nincsen panaszom évek óta, nem éget, nem viszket, csupán félek, mert azt mondják, ez magától nem múlik el.

2013. ápr. 15. 16:22
 18/18 anonim ***** válasza:
54%

Hát már hogyne múlna el, hiszen te is abszolút tünetmentes vagy évek óta!

Amúgy a gomba elvileg mindenkiben benne van, csak valami hatására egyszer csak túlszaporodik.

Ne idegesítsd magad, minden rendben van nálad.

2013. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!