Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van közöttetek olyan (volt)...

Van közöttetek olyan (volt) inzulinrezisztenciás, aki gyógyszer nélkül le tudott fogyni vagy meggyógyult?

Figyelt kérdés
Tudnátok adni ötletet? Már annyiféle diétát kipróbáltam, de a súlyom csak egyre több lesz. A gyógyszerszedéstől viszont ódzkodom.

2013. ápr. 15. 15:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Valóban nem találok olyan oldalt, ahonnan meg tudnám rendelni. Viszont olvastam egy d vitaminos krémről, ami elvileg 5500 NE-t tartalmaz (egy nyomásnyi). Hallottál már róla? Azt írják, hogy ugyanezt a mennyiséget tabletta formájában hétszer ennyi d vitaminnal lehet elérni, mert csak töredéke hasznosul. Szóval két pumpányi krém naponta, és akkor tuti megvan a 10000 NE. :)

Szerintem megrendelem.


Köszönöm, hogy időt szántál a kérdéseimre! :)

2013. ápr. 25. 16:05
 12/12 anonim ***** válasza:
A kremröl meg nem hallottam, de semmikepp ne kezdj el ilyen sok D-vitamint vakon szedni/kenni! Mielött elkezded, mindenkepp nezesd meg a szintedet es havonta ellenöriztesd! Ez nagyon fontos! Ha tul magasra felmegy, gondokat okozhat.
2013. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!