Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves lány vagyok és nem...

17 éves lány vagyok és nem tudom mi a baj?

Figyelt kérdés

csak 165centi vagyok és nem nő a súlyom már 11éves korom óta.

Csak 41 kiló vagyok de sokat eszek.

A mellem is nagyon kicsi.


2013. ápr. 19. 10:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Örülj neki, hogy vékony van.
2013. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy MIBÖL eszel sokat, meg milyen összetételben.


Ugyanis ha nem eszel elég változatosan (minden étkezésnél fehérje, zöldségfélék, részben salátának, nyersen elkészitve, meg elegendö szénhidrát, zsiradék), hanem egyoldaúan, illetve egy-egy étkezésre csak valamelyik éllemiszercsoportot, akkor a szervezet nem tudja feldolgozni öket. (Ezen alapul a szétválasztós diéta is - az embernek tele van a hasa, a szervezet meg éhezik)

2013. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyedet nézték már?
2013. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen alkatú emberek,de ez tényleg nagyon-nagyon kevés. Ha rendesen táplálkozol érdemes lenne kivizsgálni. A pajzsmirigy túlműködés,de az I. típusú cukorbetegség következtében is lehet valaki ilyen sovány.
2013. ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tényleg érdemes lenne egy teljes vérképet csináltatnod, amiben benne van a TSH is!
2013. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbantani, de eleg durva! En 18 evesen csak 153 cm es 47 kg vagyok (nalam is durva, lehetnek magassabb es par kilot leadhatnek).
2013. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
én mindent megeszek általában sok húst és gyümölcsöt csak sok idő lenne a kivizsgálás és most fogok éretségizni
2013. ápr. 19. 11:50
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar beszélj egy dietetikussal. Azok nem csak fogyókúrás étrendet, de hízókúrásat is összetudnak rakni. Azért egy orvosi kivizsgálás sem árt, mert ha késöbb babát szeretnél lehet probléma lesz a túl kicsi súlyod.
2013. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha leérettségiztél egy egész nyárnyi időd lesz, bulizás helyett inkább az egészségeddel törödj!
2013. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
már sok éve van ez de akkor kivizsgáltatom igazából még régen a köldöktől kicsit le és jobra egy 4 centis valamit lát a uhang
2013. ápr. 19. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!