Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon izzadós vagyok, és még...

Nagyon izzadós vagyok, és még a dezodor se segít! Kipróbáltam többfajta dezodort, de hiába. Mit tegyek hogy megakadályozzam az izzadást?

Figyelt kérdés
pólómon mindig meglátszik az izzadás! kb. 4-5 centis "sugarú" xD :/ mások nem izzadnak , csak én:/ nem tudom mitől lehet.nem is vagyok izguló típus...szoval nem hiszem,hogy a stressz játszana közbe :D a lényeg a lényeg,hogy ciki vagy nem ciki, számomra ciki :/ mit tegyek,segítsetek!!
2009. szept. 24. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, nem fog hüllyének nézni. Lehetséges, hogy hormonális probléma, bár ez korfüggő is. Ha pl 11-14 éves vagy, akkor ez tök természetes.
2009. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
14 vagyok... de ez engem nagyon zavar :S:S
2009. szept. 24. 20:21
 3/14 anonim ***** válasza:
Méh nem alakult ki teljesen a hormonod, természetes
2009. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hónalj kutyus borotváld/tüntesd el valahogy.. Valamint izzadásgátlót használj és ne a fúvósat, inkább a golyósat! De ilyen korban nem meglepő ;)
2009. szept. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban lehet kapni VICHY 48 órás izzadságszabályozó dezodort. Ez teljesen megakadályozza az izzadást!


Én is ezt veszem a kamasz gyerekeimnek : ennél jobb nem létezik!


Elég drága (2500 Ft), de nagyon megéri, mert sokkal tovább tart, mint bármelyik más dezodor, a hatása meg megfizethetetlen. :D

2009. szept. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha ez netalán kellemetlen szagokkal is párosul nekem egyedül az Old Spice vált az tényleg bírja zselés- nem a reklám helye
2009. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A hormonviharok okozhatják, de azért van megoldás. Hogy a számtalan lehetőség (kféle izzadásgátló termékek)közül neked melyik használ a legjobban, azt csak te tudod kitapasztalni. Azért én sem akarok lemaradni a reklámozásban: Secret stift van enyhe púderillatú, vagy sportos és a lényeg, hogy színtelen krémállagúban is kapható, jól adagolható. Ja, és az ára bolttól függően 550-650Ft között van, 3-4 hétig biztosan elég.
2009. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Más nem izzad csak te? Hát ez nem így van. Hasonló problémám van nekem is. Nekem is átázik a felsőm próbálok olyan felsőt venni amin nem látszik fekete+fehér színű esetleg olyan anyagú. Nekem nem csak a hónaljam nekem a tenyerem+lábam is izzad nagyon kellemetlen. Voltam dokinál azt mondta ez csak kamaszkori betegség. Pajzsmirigy teljesen jól működik. Nyugodj meg mindneki átesik ezen nem vagy egyedül ha meg vkinek nincs ilyen problémája akkor van más. Olyan, hogy problémamentes kamaszkor nem létezik. Engem is nagyon zavar, sajnos nem tudok tenni ellene. Kellemetlen nagyon, szóval írni se tudok néha órán mert annyira izzad a tenyerem, hogy már csurom víz a toll+papír:S Remélem hamarosan elmúlik. 16/L
2009. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Jó, ugy értem,hogy az osztályban,meg akiket ismerek :)


köszí a hozzászólásokat, megpróbálom ezeket :)

2009. szept. 24. 21:51
 10/14 anonim ***** válasza:

patikai ecsetelöt vegyél 400Ft -méghogy nem izgulsz :) már tudat alatt is benned van a megszégyenüléstöl való félelem.. ha otthon nem vagy csak kismértékü az izzadásod akkor ezt olvasd el egy kis tanulmány

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__1..

-ma már több mint 700 ember igazolta vissza.. ezekközül egysem volt beteg..de több embernek kvették a manduláját hátha attól van .. az orvosok azt mondtáa elmullik éljenek vele ez természetes kivánom nekik éljék át akár egy életen keresztül ezt az állapotot -mert többen vannak 50 év felettiek is akik 12-14 éves koruk óta szenvedtek de sokan már 3-5 évessen is izzadtak /tenyér -láb/

2009. szept. 25. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!