Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 23 éves lány vagyok és szeretn...

23 éves lány vagyok és szeretnék kérdezni a NŐI SZŐRÖSÖDÉSRŐL én is abban szenvedek 13 éves korom óta ezt sosem mertem még anyukámmal sem meg beszélni nem tudom mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Most készülök vele orvoshoz mert már depis vagyok miatta nagyon főként a hasam a mellkasom olyan :// de nem PCOS -em van mert van rendszeres menzeszem és nőies csinos testalkatom van mitt tehetnék ellene a menta tea tényleg jó? Aki próbálta már nagyon szeretném ha írna véleményt mert drága kezelésekre sajnos nincs pénzem mit lehetne tenni?

2013. ápr. 26. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sok benned a férfi nemi hormon.
2013. ápr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz. Vagy genetikai vagy hormon gond lehet. Ezt mindenképpen jo lesz tisztázni, szükség esetén gyogyszerezni. Ha egészségileg minden rendben, manapság már sok kozmetikai lehetöség van a ször irtására. De az is lehet, hogy olyan párra találsz akit ez nem zavar, esetleg vonz. ( Volt már barátod? Vagy ez akadályozott eddig a társkeresésben?)
2013. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem volt akadály eddig a társ keresésben volt barátom nem is egy . Szőkitőporal szoktam halványítani nem szúr meg semmi de nem szeretem ha hozzá érnek a hasamhoz meg mutogatni sem szeretem magam :/ de most már nagyon el kezdet zavarni sajnos !!
2013. ápr. 27. 05:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyantázd le, és kész. De mivel lehet, hogy hormon probléma okozza mindenképpen nézesd meg orvossal. Ha genetikailag vagy ilyen akkor gyanta és kész.
2013. ápr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy genetika senki sem ilyen a családban ....
2013. ápr. 27. 12:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Az nem jelenti azt, hogy Te nem lehetsz olyan. Nagyszülők is lehettek ilyenek. Más elváltozást nem tapasztalsz magadon? Pl: Kisebb mellek az átlagosnál, nagyobb csikló és kisajkak, bár ezek már a nagyon súlyos hormon elváltozásnál jelentkeznek.
2013. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!