Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Ugye ti nem...

Lányok, nők! Ugye ti nem tartjátok undorítónak, ha a szabadban könnyítetek magatokon?

Figyelt kérdés
Egy csomó lánytól hallottam/olvastam, hogy milyen undorító is a szabadban pisilés, civilizált embernek ott a WC. Itt nem arról van szó, hogyha rájön a szükség, akkor a járdán maga alá pisil, hanem arról, hogy az erdőben, természetben könnyít magán, ahol nincs angol WC. Ugye ebben nincs semmi undorító? Ha rátok jön a szükség természet kellős közepén, ti mit csinálnátok? Nyugtassatok meg, hogy nem az első angol WC-hez rohantok, mert az nem "undi"...

2013. ápr. 28. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van a közelben rendes WC akkor de. Kényelmesebb, tisztább, stb. Ha nincs WC akkor meg ez van... Nem tartom undorítónak, de azért ha van más lehetőség, nem pisilek a szabadban.
2013. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem undorito de en csak itthon pisilek. Amikor suliban vagy mashol vagyok mindig vissza tartom es csak itthon pisilek. Persze ha baratnonel alszok vagy valahol akkor nem. De az olyan mintha itthon lennek.

16/L

2013. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nyilván, ahogy mindenki szívesebben könnyít magán angol WC-n. Ez egy helyes hozzáállás, tisztelt első. Én inkább az ilyen ál-prűd lányokon vagyok ki, akik mereven elzárkóznak még a gondolatától is. Meg tudom érteni, ha valaki nem szeret, de ezek egyszerűen megvetik. Álláspontjukban csak az kulturált, aki nem tesz ilyen semmilyen körülmények között. Kíváncsi lennék, ők mit csinálnának az erdő közepén. Becsurgatnának? Mert talán az kevésbé alpári szerintük.


Kedves második, én sem szeretek máshol :D Köszönöm a válaszod.

2013. ápr. 28. 19:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, de ha belegondolsz, nem csak ebben ilyenek sokan. Csomó mindenre rámondják, hogy nem elég kulturált, normális ember ilyet meg olyat nem csinál... Rossz lehet nekik, mindig azzal foglalkozni, hogy elég kulturáltan viselkednek-e...
2013. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, sajnos igazad van. De ettől ők nem kulturáltabbak egyáltalán. Nem tudom, ha nekem választanom kéne 2 lány között, én bizony inkább a "kulturálatlanabbat" választanám, mert az legalább természetesen viselkedik.


Nem tudom, manapság miért olyan menő/kulturált leplezni a természetes dolgokat, szükségleteket. Márpedig a pisilés is ilyen

2013. ápr. 28. 20:35
 6/10 Nagy Banyapók ***** válasza:
Hát akkor Bear Grylls-nek kellene csinálni külön műsort arról, hogy "Mit tegyünk, ha az erdő közepén kell pisilnünk". Szerencsére csak erről kell szólnia a műsornak, ezek a hölgyek ugyanis nem kakilnak és nem hánynak :)
2013. ápr. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Sok esetben higiénikusabb a szabadban pisilni, mint egy nyilvános wc-n.
2013. ápr. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Az utolsó válaszoló a számból vette ki a szót. Talán nem kulturált dolog, de sokkal kevesebb egészségügyi veszéllyel jár, mint egy nyilvános WC.
2013. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Annó gimisként sok többnapos túrán részt vettem, ha betértünk egy faluba akkor csak kaját vettünk, aztán uzsgyi vissza az erdőbe. Mégis hol a francban kellett volna könnyíteni magunkon? Ja, most jut eszembe, mi lányok kiizzadjuk. Bocsi, bocsi, nem szóltam.

XD

2013. ápr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy gusztustalan nyilvános wc sztem sokkal rosszabb, mint a szabadban pisilés...
2013. ápr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!