Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért tartja mindenki undorító...

Miért tartja mindenki undorítónak, ha valaki dohányzik?

Figyelt kérdés

Pár perce olvastam itt egy kérdsét pár nappal ezelőttről, és eléggé felhúztam magam rajta.

A lényeg az,hogy a nem dohányzók undorítónak tartják a dohányzókat és a halálukat kívánják(tisztelet a kivételnek).Nos,én is dohányzom(a fél családom is),van barátom több,mint egy éve,aki nem dohányzik,és ÉRDEKES MÓDON,ha vele vagyok,nem gyújtok rá,pedig abszolút nem zavarja.Ha olyan társasággal vagyok,akik nem szeretik a füstöt,akkor kimegyek az utcára vagy az erkélyre és ott szívom el a cigit.Tehát,szerintem nem kéne kollektíve az összes dohányzó embert szidni és a pokolra kívánni.Mindenkinek van hibája,nekem speciel ez jutott,másnak más káros szenvedélye van.

Lehet,hogy most nagy vita robban ki ezért,de arra kíváncsi lennék,hogyha egy nemdohányzó beleszeret egy dohányzóba,akkor valóban emiatt dobja-e?Mert szerintem ilyen a Földön nincs...


2010. jún. 9. 18:20
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
*kérdést
2010. jún. 9. 18:21
 2/44 anonim válasza:

pusztuljatok, férgek, pusztuljatok!!!

viccet félretéve: mit húzod fel magad... ez olyan, hogy én meg iszom, és felháborodnak rajta, hát az ő dolguk, meg a te dolgod... azért nem mész sapkában, mert ez nem tetszik másoknak? kit érdekel!

2010. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Igaz,de olyanokat írtak a "tisztelt" antidohányosok,hogy az már sok...Nem értem,hogy miért kell valakit ezért elítélni...
2010. jún. 9. 18:24
 4/44 anonim ***** válasza:
70%

én nem diohányzó vagyok. és speciel azért nem kedvelem a dohányzókat mert a cigifüst káros az egészségre és büdös. és sárga lesz tőle a foga és a körme. egyszerűen ez gusztustalan. amúgy igen. nálam szakító ok, ha egy fiú cigizik. nem érdekel, ha hülyeség ezért szakítani, de nekem is megvannak az elveim.

meg különben is egy cigizó fiúból midíg érződik a cigiszag. és az olyan kellemetlen. és tökmindegy, hogy a jelenlétemben rágyujt-e vagy sem, egyszerűen érződik.

jólmondtad mindenkiek megvan a rossz beütése, de a cigi az iszonyú.

ez az egyéni véleményem. ha esetleg nem értesz ezzel együtt akkor sajna ez van. ízlések és pofonok.

Köszöntem

L/18

2010. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim válasza:
55%
Nekem az első dolgok egyike lenne h kiderítsem egy lányról h bagózik-e vagy nem. Lehet h mivel te ebbe születtél bele ezért nem érzed ennek súlyát, de nekem már a faszom tele van azzal h vki az utcán mindig a pofámba fújja a füstöt. Egészségtelen (tüdőrák, csökkent fizikai teljesítőképesség, reggeli köhögés, büdös száj, ronda bőr stb), és ráadásul 200ezer forintot elbaszol rá egy évben. Teljesen megéri amint látható. És igen, tudom hogy nem ezen múlik egy ember értékessége h cigizik-e vagy sem, de akkor is undorító. Ez így van, el kell fogadni. Még neked is.
2010. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim válasza:
33%
én nem dohányzom de szerintem azért utálják sokan a dohányosokat mert féltékenyek rájuk. a dohányosok megengedik maguknak az élvezet vagy mit és ezt antidohányosok nem tehetik.
2010. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
43%

ha egy nem dohányzó beleszeret 1 dohányzóba az leakarja szoktatni mer h őt zavarja meg gusztustalan meg blabla...egyértelműen én se gyujtok rá akk ha vkit zavar és ha igy szeretett meg akk mi a f.sznak akar leszoktatni???

sajnos nekem ilyen volt az előző barátom és miatta megtettem de persze nem teljesen mer titokban otthon szivtam:D de sztem nem kellett volna ekkora balhékat csinálni..szóval senki kedvéér ne tegyétek le dohányos társaim a cigit:D:D

MERT A CIGI JÓÓÓÓXDDD (ezért most rá kell gyujtani:D)

2010. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem undorító. kb fél évig én is cigiztem, de aztán letettem mert lány vagyok és sztem úgy nem pozitív tulajdonság... de ha egy fiúnak kicsit cigiszaga van és jól áll a stílusához arra egyböl rámozdulok:D
2010. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm a cigi füstöt,én össze sem jönnék olyan pasival, aki cigizik. Mindenki saját dolga, hogy hogy öli meg magát!!Sőt, a cigisek cigizzenek többet,mert várják a megmaradt egészséges szerveiket a kórházban!
2010. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Látom,megoszlanak a vélemények.:)
2010. jún. 9. 18:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!