Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire ábrándít ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire ábrándít ki ha részeg a barátnőtök? Olyankor mellette vagytok és segítitek vagy undorítónak találjátok? Volt már rá eset? Hogy reagáltatok rá?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom utálja. Pedig 10 év alatt előfordult vagy kétszer...
2013. ápr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt már rá eset. Ilyenkor felnyaláboltam és vagy haza vittem hozzájuk vagy én hozzám és hagytam hogy kipihenje magát reggel meg belediktáltam egy nagy csésze kávét.

nem tartom undoritonak mert mégiscsak a barátnöm...

2013. ápr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Hát ha egy mód van rá akkor inkább én legyek mellette mint a ferkó az utca végéből, amúgy igen undorító mert ilyenkor a nők elvesztik a tartásukat..
2013. ápr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Csak ilyenkor engedi seggbe szóval nekem ez afféle ünnepnap
2013. ápr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Segítek neki persze, de nem egy szép látvány, bár kiábrándítónak azért nem mondanám. Na meg persze azért sem előnyös, mert így az egész estém el van cseszve, végig vigyáznom kell rá, ami nem olyan jó móka.
2013. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Most jelenleg nincs ugyan barátnőm, de aki volt ő nem úgy rúgott be hogy esett kelt csak nem érezte jól magát és persze hogy vigyáztam rá, de ha nem bánt meg ilyenkor a lány miért tartanám undorítónak persze személyiségétől is függ hogy mit vált ki belőle a pia.
2013. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kiábrándító, mellette vagyok, segítek neki. Nagyon-nagyon ritkán, fordítva is előfordult már. Nálunk ez nem gond! Nem gond, mert mi szeretjük egymást!
2013. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Gondolom ez attól függ, hogy a barátja csinál-e hasonlókat. Én pl. 10 éve voltam részeg először és utoljára, így ha a barátnőm hulla részeg lenne, az bizony zavarna. Ott is hagynám valószínűleg.
2013. ápr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem volt még részeg csajom de nem érdekelne...főleg ha én is részeg lennék :D
2013. ápr. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 poiu ***** válasza:
58%
Belefér, egyszer-egyszer. Ha alkoholista, akor menekülj!
2013. ápr. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!