Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tennétek, ha megjönne és...

Mit tennétek, ha megjönne és nem lenne otthon betét vagy tampon?

Figyelt kérdés

Tudom ott van a vatta, de kicsit nem furi azt csak úgy odarakni, félni, hogy elmozdul? Gondolnátok olyanra hogy próbáltok valami betétféleséget csinálni? Egy kis vatta, géz és sebtapasz vagy kicsit hülyén hangzik, még nem próbáltam, csak azon gondolkozom, mit csinálnék, ha nem lenne itthon semmi. :D kíváncsi vagyok a véleményetekre, esetleg írhattok valami jó DIY ötleteket!

Ne nézzetek hülyének, köszi:)



2013. máj. 4. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Vatta,jobb mint a semmi.Vagy pedig egy régi ruhát/lepedőt szétvágnék és azt tenném oda.Régen rongyokat használtak a nők.
2013. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Papírzsepik, míg eljutok a boltig :)

Régebben fertőtlenített, tiszta, vasalt rongydarabokat használtak a nők.

2013. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb. 30-40 éve még nem is volt ritka, hogy vattát használjanak a nők menstruáció alatt.
2013. máj. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
VC papír
2013. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elküldöd a pasidat a boltba! ;) Nálam bevált! :)
2013. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30-40 éve? én kb. 25 éve menstruálok, és még akkor is vattát használtam először.
2013. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak azt nem tudom miért nem lehet leszaladni a boltba venni valamit ha érzed hogy meg fog jönni?... Ha meg nagyon váratlanul jön akkor addig beteszel egy kis vattát vagy rongyot a bugyiba, addig amíg megveszed a tampont vagy betétet jó lesz.
2013. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!