Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Csajok! Ti hogy...

Lányok! Csajok! Ti hogy mondjátok el egy férfi tesitanárnak, hogy nem akartok tornázni, amikot megvan?

Figyelt kérdés

És hogyan reagálak rá? Nem bunkóak? Megértõek?

Akinek van valami ilyesmi sztorija ezzel kapcsolatban; az írja le légyszi! :-)



2013. máj. 6. 19:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

annyit mondunk hogy egészségügyi probléma vagy ha valakinek erős a vérzése és a görcs,akkor irat a védőnővel egy igazolást a könnyített tesire és ha rosszul van,bármikor kiállhat. Nő a tanár szal megérti,de van amikor férfi jön be és csak akkor kell magyarázkodni.

(általános 8.)

2013. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%
nekünk úgy van, hogy a szülő az ellenőrzőbe ír felmentést hogy ettől eddig egészségügyi okok miatt kérem mentse fel a gyereket! ennyi... nyilván tudja a tanár, hogy a mensi miatt van ez, nem szokott érte szólni, nem kérdezget, és általában ezzel senki sem él vissza. mondjuk nekem csak az első 2-3 napra kell felmentés, a többire minek?
2013. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%
Én beveszek egy görcsoldót, tampont használok, és ugyanúgy tudok tesizni. Férfi tanárunk van, a szülö által írt felmentést is elfogadja, de csak 1-2 ember szokta felmentetni magát, a többség nem.
2013. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%

Talán már nem is aktuális, de leírom az én gimis élményemet, mert valószínű, hogy egyedi eset. Egy idős férfi tanárunk volt első és második osztályban. Amikor elsőben év elején feljött ez a téma és megkérdeztük a tanárt, ő azt válaszolta, hogy rendben van, DE ő felír minket, hogy kinek mikor jött meg és majd kiszámolja, hogy mikor lesz a következő. Tehát menstruációs nyilvántartást gondolt bevezetni. Arra nem gondolt, hogy nem mindig olyan pontos az, hogy csak pik pak kiszámoljuk. Ezek után hagytuk a dolgot és tornáztunk minannyian.

Szegény öreg biztos félt, hogy átverjük, de akkor is ami sok az sok.

2013. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%
utolsónak: hát ez tiszta hülye... mit gondolt,hogy 15-16 éves lányoknak úgy működik a dolog,mintha gépek lennének? hallott már olyat hogy fiatalon még nem áll be vagy előbb jön,késik? nem volt soha nője,hogy ezt nem tudja?! jézusom és az ilyenek lesznek tanárok...
2013. máj. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos oda jutunk, hogy bárkiből tanár lehet. Még mindenhol azt hangoztatják/juk, hogy ez már a 21. század és mindenki tud mindent és normális dolognak tartják, a valóság mást mutat. Oktatásügyben dolgozom, és többek között kaptam én is olyan hozzászólást a 15 éves diákomtól, hogy "biztos menstruál". Tehát még mindig megtanulják/hallják ezeket a dolgokat otthon vagy máshol, és még mindig nem elég felvilágosult a társadalmunk.
2013. máj. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nekem férfi a tesi tanárom,és mivel van lány gyermeke és felesége,így tudja mi a helyzet és ha már azt látja,hogy rosszul vagyok,vagy valami,akkor még veszekedni se lehet vele,olyan jófej,persze szigorú,meg minden,de megérti.Ha meg nem látja rajtam,odamegyek,és megmondom neki,hogy egészségügyi okok miatt jó lenne kimennem vécére,kienged és azt mondja,hogy ne menjek vissza,csak ha jobban vagyok,vagy elmúlt. :)
2014. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Tanarur megjott es nagyon gorcsolok!☺
2016. nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!