Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valaki hasonlo cipoben...

Ha valaki hasonlo cipoben adna tanacsot?

Figyelt kérdés
ma voltam nogyogyaszhoz es kiderult hogy a mehem nincs rendesen ki fejloddel, hormon zavarom van ami miatt a pete eresem is elmarad, ezek miatt akadozik a mensim es hizok meg a levegotol is, a szorosodesrol meg ne is beszeljunk. Az orvos nagyon kedves volt, ki irt kezelest 3 honapra, es azt mondta hogy majd ettol a kezelestol helyre jon minden, ne ijedjek meg, stb. en megis be vagyok rezellel. Meg most nem akarok gyereket, de viszont felek hogy ha nem kezeltetm magam most akkor a kesobbiekben nem lehet majd, meg az is aggaszt hogy valoban lehet az ilyesmit kezelni? 23L
2013. máj. 17. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen kezelést írt ki?
2013. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
inyekciot a ciklus kulombozo napjara, gyogyszreket amik elo segitik a hormon termelest es meg vagy 4 kulombozo gyogyszert, van ameik hormon tartalmu es vannak vitaminok is. Ha le irnam a gyogyszerek nevet nem hiszem hogy sokat mondana, nem Magyrorszagon elek
2013. máj. 17. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem jártam ilyen cipőben, de nem tűnik kuruzslásnak a kezelési mód. Három hónapra írt ki kezelést neked, az elég hosszú idő, úgyis fogod tapasztalni, hogy változik-e valami. A hormonoktól meg elég sok minden tud változni, szóval ne aggódj, nyugodj meg, most már legalább tudod, hogy mitől hízol, szőrösödsz ésatöbbi és elvileg jó kezekben vagy és kezelik a problémát.
2013. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem, valoban nem kuruzslas. ez a masodik alkalom hogy voltam, eddig nem szerett volna hormon kezelest alkalmazni, mivel meg nem tervezek gyereket es hazas eletet sem elek, igy hormon mentes kezelest javasolt, hogy hejre razodjon a mensim (ez is 3 honapos kezeles volt), mondta hogy a masodik hanapon menjek el egy ultra hangos vizsgalatra, amin viszont most ki derultek a fentebb felsorolt dolgok. ez pedig elegge aggaszt
2013. máj. 17. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Ijesztő lehet, elhiszem, de a doki egyből tudta mi a problémádra a megoldás. Ezzel azt akarom csak mondani, hogy nem ritka vagy ismeretlen bajod van, hanem olyan amit ismernek és kezelni tudnak az orvosok. Nem is halálos ráadásul. Szóval most nem tudsz mást tenni, mint bízni bennük és megcsinálni a három hónapot, remélhetőleg annak lesznek már korán észrevehető pozitív jelei és te is nyugodtabb leszel, hogy rendbe fogsz jönni!
2013. máj. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatast, sokat segitettetek
2013. máj. 19. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!