Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég nagy esély van rá, hogy...

Elég nagy esély van rá, hogy jövő hónapban mikor fesztiválozni megyek meg lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem fogok emiatt kihagyni a fesztivált meg ilyenek,első fesztiválom lesz :) Nem is késleltető módszerek kellenek,tudom hogy nem válnak be stb...Azt,hogy milyen óvintézkedéseket kéne tenni?Hogy ne ázzak át stb.? :D Jól felszerelkezek majd betéttel meg gyógyszerrel de azokon kívül?

#menstruáció #rock #metál #Rockmaraton #fesztivál #utálomamenstruációt #átneázzak
2013. máj. 21. 13:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem spilázzuk túl. Csupán van, aki szeret előre gondolkodni, és minden esetre felkészülni. Azért írtam a sötét nadrágot, mert ha mégis átázna, nem mindegy hogy egy világos anyagon virít a vérfolt, vagy a sötéten szinte meg sem látszik. Gondolom a kérdező sem szeretné, hogy mindenki lássa a foltos ruháját. Egy rockfesztiválon pedig egyébként sem kirívó a fekete viselet... A tamponnal való alvás pedig nem egészséges, 6-8 óránál tovább nem szabad benn hagyni. Egy fesztiválon nyilván nem alszik annyit az ember, tudom, de ezek szerint te otthon megteszed, hogy avval alszol, hát egészségedre. Meg hát este a nagy őrületben (esetleg piásan) nem épp egy élmény azt számolni, vajon hány órája van benned... Egyébként ne hidd, hogy betét párti vagyok, éppúgy rühellem, mintha pelenka lenne rajtam, de aludni sose aludnék benne.
2013. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg még annyi, hogy van, aki olyan erősen vérzik, hogy hiába cserél sűrűn, használ éjszakai betétet nappal is, mégis átázik. Volt osztálytársam, még általánosban, aki olyan erősen vérzett, hogy hiába cserélt betétet tesi előtt, az óra folyamán mégis átázott. Te szerencsés vagy, hogy a nehéz napokon is megúszod a tamponnal, és bármilyen ruhát felvehetsz. Én a rosszabb verziót tételeztem fel, és úgy próbáltam tanácsot adni.
2013. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%
De most az volt a kérdés, hogy mi van, ha fesztiválon jön meg. És egyáltalán nem más mint hétköznapokon, ugyanolyan sűrűn kell cserélni, nem nagyobb a valószínűsége, hogy átázik, szóval pont olyan ruhákat vehet fel mint máskor. Azt meg ő tudja, hogy máskor milyen erős, és mit lehet, mit nem. Ja és szerinted én hány órát alszom? hétköznap biztos nem többet hatnál. És még mindig kevesebbet kell számolni mint betéttel, mert ritkábban kell cserélni, nem kétóránkét, hanem inkább négy. Szövegértés!
2013. máj. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Na de reggel hogy jussak el ép gatyába a wc-re? :D Ebbe segítsetek már :D

De az eddigi válaszokat köszi :))

2013. máj. 23. 14:23
 15/18 anonim ***** válasza:
72%
Ne haragudj, de szerintem te még életedben nem jártál fesztiválon, tudod, egyáltalán, hogy milyen?! Igenis más, mintha otthon lennél. Higiénia még csak hírből sem ismert, cseréltél már olyan helyen tampont vagy betétet, ahol csak mobil WC van, és már az ajtózár is merő mocsok, és hiába mostál előtte kezet? Így akarsz magadhoz nyúlni intim helyeken? Mellesleg ahhoz képest, hogy 6 óránál nem alszol többet egy nap, nem tudom miért vagy fenn hajnali 3-kor. A szövegértési problémámmal köszönöm szépen semmi gondom, 5-ös magyar érettségim van, és egyetemre is járok, ha lenne szövegértési gondom, valószínűleg már kibuktam volna. És nem is tudom, mire hivatkoztál a 2 és 4 órával, ugyanis az előző kommentig szó sem volt ilyesmiről. Nem tudom, miért kell belekötni az élő fába is, segíteni akarok a kérdezőnek és ennyi. De te inkább leállsz kötekedni... Az utolsó kérdésre válaszolva pedig: próbáld ki otthon a 2 bugyis módszert, amit írtam korábban. Nekem mindig beválik. Ugyan érzem, hogy folyik, de jó helyre megy, nem pedig mellé. Vagy ha esetleg segít, próbálj a WC-hez viszonylag közel sátrat verni. (azért ne nagyon, ha jót akarsz magadnak)
2013. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi,megpróbálom :) És igen,tampom azért se jó,mert nem is akarok semmi olyat elkapni :D
2013. máj. 23. 15:42
 17/18 anonim ***** válasza:
Voltam már fesztiválon, korábban írtam is, hogy egy koncerten haszáltam először tampont, mert az tovább bírja. És éppen azért alszok max hat órát, mert későn fekszem le, de lenyűgöz a logikád. Ha hajnali 3kor fenn vagyok, abból egyenesen következik, hogy 10 órát alszom? Azt is megbeszéltük, hogy fesztiválon sem alszik az embr 6óránál többet, vagyos nyugodtan használhat tampont, ha nem akar, az meg az ő problémája. És attól, hogy fesztiválon vagy, még ugyanannyi idő alatt telik meg egy betét, vagyis ha ugyanolyan gyakran cseréli, akkor nincs szükség katonai nadrágokra. Azt is mondták előttem, hogy használjon törlőkendőt, és akkor a higiéniával sincs gond. Egyszer ezt is meg kell tanulni, és mindem milliószor kényelmesebb, egyszerűbb és élvezhetőbb tamponnal. Különben napokig csak azon jár az esze, hogy vajon van-e piros folt a nadrágján, nagyon fesztiválos hangulat.
2013. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Lesz ott WC szóval szerintem gyakran bemész cserélni és ennyi.
2013. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!