Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van esély, hogy majd összejövünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély, hogy majd összejövünk?

Figyelt kérdés
Én 17F, ő pedig szintén 17L. Egy osztályba járunk! Jövőre fejezzük a közép sulit. Nagyon szeretem, de ő esélyt sem akar adni mert egy osztályba járunk. Jó barátok vagyunk mikor kettesben vagyunk, egymást megöleljük segítek neki, stb. Számíthat rám. De amúgy suliban ritkán beszélünk, gondolom azért nem nagyon akar, hogy ne vegyék észre mert baszogatnák. Így is szegényt avval baszogasság ribanc, pedig oktalanul. Befejezzük a sulit van esély összejöjjünk. Akkor kiharcolnám, hogy elmenjünk valahova, mert így nem tudom elintézni mivel neki soha nem felel meg, rögtön megy haza, nem tudunk elszakadni. Egyszer volt nemrég pont ráért és elmentünk volna ismerkedni, de épp akkor nekem nem volt jó mivel a fél év vége volt, és meg kellett melegítenem a széket. Annyira szeretem, és soha nem fogok lemondani róla! Ha kell nélküle fogok élni :(

2013. jan. 19. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

,,Ha kell nélküle fogok élni "

Hát ez kva romantikus xD

2013. jan. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Ha kell nélküle fogok élni " Mintha eddig nem szarna le. Lesz még annyi csaj az életedben, egy ilyen ribi miatt ne érzd szarul magad. Pár év múlva röhögni fogsz ezen.
2013. jan. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bár annyi pénzem lenne,ahányszor hallottam ezt a "nélküle fogok élni" szöveget!:D

Mindenki azt hiszi,hogy az ő szerelme annyira eltér másokétól,közben meg rohadtul nem.Egy kaptafa mind.Elmúlik a rózsaszín köd,aztán észhez térsz.

2013. jan. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!