Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 hetes kiskutyát 4 nappal a...

11 hetes kiskutyát 4 nappal a harmadik oltása után vihetem már sétálni?

Figyelt kérdés
3 hete nálam van már, jó lenne ha más kutyákkal is találkozhatna már. Csak nem tudom mennyire véd a három oltás. Olyan helyre megyünk ahol nem jár sok kutya, inkább fás, erdős kirándulóhely, és odáig kocsival megyünk.

2013. febr. 9. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi 8 hetesen hoztuk el. Sokan mondják hogy míg az összes oltását meg nem kapta nem lehet sehova vinni, meg csak lakásban. Mivel mi panelba hoztuk.. a szobatisztaság miatt én már akkor mentem vele. Levittem, olyan helyre mentünk ahol nem nagyon járnak kutyák, tiszta parkba ilyesmi.. nagyon figyeltünk rá hogy ne nyaljon meg semmit, ne szedjen fel semmit. Sétáltunk erre arra. Folyamatosan kapta az aktuális oltásokat. Semmi probléma nem volt.
2013. febr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én őszintén megmondom nem érdekelt. Én már az első naptól fogva vittem kutyák közé és semmi baja nem lett
2013. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet vinni, csak oda kell figyelni a tempóra, a távolságra, hogy ne erőltesd túl, illetve oda kell figyelni, hogy ne szimatoljon sokáig egy helyen, illetve ne nyaljon kakiba, meg ilyesmi... Ha nem kapta még meg a veszettség elleni oltását, én tuti nem vinném erdőbe, ahol rókák is lehetnek...
2013. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!