Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz hogy a harmadik baba...

Igaz hogy a harmadik baba vmivel korábban születik? Az elsö kettöt tulhordtam 4-5 nappal.34 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Én is ebben reménykedem! Igaz, nekem csak a második lesz, de nagyon remélem, hogy nem akar 40hétig bent maradni!

Eredetileg jan 6-ra vgyok kiira, de karácsonyra szeretnék otthon lenni a picivel!

Sk sikert nektek is!

2009. nov. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!Az az igazság h én a elözöeket is tulhordtam...:( Én december 30-ra vok kiirva de mivel már harmadszor szülök igy remélem h ö nem marad szilveszterig...:)

Boldog babavárást!

2009. nov. 16. 11:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
3 gyermeket szültem, de mindhárom napra pontosan érkezett. Szerintem ez a babától függ. Ne izgulj azon, hogy hamarabb meglegyen , mivel a pici tudja eldönteni, hogy mikor akar jönni.1-2 hét már semmit nem jelent. Tudom mindenki mihamarabb szeretné a karjaiban tartani, de az is eljön. Legyen további szép terhes időszakod.
2009. nov. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen igazad van:)Csak nem lenne jo az ünnepeket korházban tölteni.:)
2009. nov. 16. 12:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk így jöttek: 1-3. baba (fiúk) 39. héten, a 2-4. (lányok) a 38. héten. Szerintem a többedik terhességkor már valamivel gyengébb a méhszáj, hamarabb nyílhat ( nekem a picinél a külső már a 24. hét körül kinyílt), de még ez se garancia arra, hogy hamarabb szülessen meg. Igen, nem a legjobb kórházban tölteni az ünnepeket, főleg, ha az embernek ott van még 2-3 nagyobb gyerkőce. Van egy ismerősöm, aki "megbeszélte" a babájával, hogy mikor szülessen meg . Érdekes módon a pici azon a napon született, amit az anyuka kért...
2009. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem az utolso vizsgálatkor 2000 volt a méhszáj a 32.héten.

Most még nem akarok megszülni bár elég sok a joslo már..De az jo lenne ha legalább a 2 ünnep között meglenne.

Köszönöm a választ!:)

2009. nov. 19. 10:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Első baba pont a kiirt nap jött,a második 10,a harmadik 5 nappal korábban.A negyediket tulhordtam:) ugyhogy nem törvényszerü,hogy hamarabb jön.
2009. nov. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 3-ként születtem anno, és 2 nappal később jöttem, mint ahogy anyum ki volt írva.
2009. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Én is szeretném, ha sietne, mert faros és tolatni fog, de csak nem akar. Anyukám 5-öt szült. Az 5. kivételével mindet túlhordta, az 5. napra pontosan időben jött, nem előbb. Persze az, hogy túlhordtad eddig, semmit nem jelent. Minden terhesség más.
2009. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!