Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SÜRGŐS! Menstruáció előrehozás...

SÜRGŐS! Menstruáció előrehozása vagy eltolása?

Figyelt kérdés

ebben a hónapban mennénk jövőhéten egy kirándulásra ami 3 napos lenne.A három nap alatt csak fürdenénk..de nekem pont akkor lesz meg.Nemrég 2 hetet késett... De nem szeretném kihagyni emiatt a fürdőzést :cc.Tabletta nélkül megoldható ez? Ha holnapig nem jön meg..és nem segítetek akkor megszívtam c':

13/L


2013. jún. 4. 16:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
7%
Ezt sajnos tényleg megszívtad, ugyanis nem lehet befolyásolni a menstruációt.
2013. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Pontosan mikor kell megjönnie, és mikor mentek kirándulni? Elvileg, persze ez nem 100%, nem mindenkinél válik be, de ha több napon keresztül fogyasztasz citromot, azzal 1-2 nappal el lehet tolni. Előrehozni 2 módon tudod, de a korod miatt a vörösbor fogyasztását nem ajánlom, a másik a sok mozgás, torna, hasizomgyakorlatok stb.. Nekem ezek beváltak, de mondom, nem mindenkinél hatásosak, és legfeljebb 1-2 nappal tudod eltolni/előrehozni.
2013. jún. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%

EZ NEM IGAZ ELSŐ!

A citrom segít. Nekem is segíteni fog holnapra, mert megyünk strandra. Az egyik osztálytársaimnak bevált és az egyik barátnőmnek is. Azt mondták, hogy jó a citromlé is, és akkor ittak vagy ettek amikor eszükbe jutott. 13L

2013. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
27%
1. válaszoló ez nem igaz!!!! Elméletileg lehet. Nekem is hasonló bajom van, csak én buliba mennék és miniszoknyát akartam felvenni ami nem lesz megvalósítható. Szerintem használj tampont amit hogyha bemész a vízbe akkor utánna 20perc múlva cserélni kell. Hogy mennyire hatásos vagy mennyire nem , én nem tudom...nem mertem kiprobálni...de a menzeszt semmiképpen ne próbáld eltolni mert abból komoly bajok lehetnek. Reménykegyjünk abban hogy késni fog. Szurkoljunk egymásnak. : )))))
2013. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
az előző május 3.án jött meg és 7.én volt a vége.. Most mennénk 10-11-12.én a strandra..a tampon az nem megoldás..meg ugye még az is ereszthet :ss erről az aviva módszerről tudtok valamit? :oo
2013. jún. 4. 17:04
 6/23 anonim ***** válasza:
97%

13 vagy, szerintem most is simán késhet! Vagy miért nem használsz tampont esetleg?


Van egy módszer, amit megpróbálhatsz, megpróbálom érthetően leírni. Aviva tornának a része egyébként, ami egy tök jó dolog. Csináld azt, hogy kis terpeszbe állsz, térdek mélyen megrogyasztva. Kezek a csípőn, de lehetnek oldalra is nyújtva. Először lazán jobbra billented a csípőd, majd utána balra - mintha Elvis lennél és ropnád a színpadon - és végül hirtelen egy jó erős mozdulattal előre billented a csípőd, mintha a legutolsó csigolyád akarnád behúzni a hasadba. Nem tudom mennyire érthető.. van hozzá zene is, arra könnyebb csinálni.


http://www.youtube.com/watch?v=gj0Rz-uP4Mk&list=PLLHCQGSlA02..


Erre próbáld - ha van kedved és nem tűnik oltári baromságnak :) Ezt folyamatosan kellene csinálni a zene ütemére, amikor felgyorsul a zene, akkor csak a csípőt rázod balra és jobbra lazán.


Elvileg 15 perc ugrabugra menstruációt eredményezhet - de csak akkor ha amúgy is meg kellene már jönnie! Én még csak egyszer próbáltam, akkor nekem pár napot késett már, 6-7x végighallgattam a youtube videót és jól be is görcsöltem tőle, egyből nem, de hajnalban meg is jött.

2013. jún. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
83%
6-os ez makkora baromsáág!! TUTIRA KIPRÓBÁLOM.:DDD
2013. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Ha annyira baromság, legfeljebb mozgott húsz percig, nem? Egyébként pedig egy orvosilag igazolt mozgássor egyik gyakorlata ez, avivának hívják. Azért mert még nem hallottál róla, még nem baromság.
2013. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
hát nem segített az avivás torna :ss letöltöttem a könyvet azokból csináltam gyakorlatokat de úgy se...anyum azt mondta h tamponnal lesz megoldva a dolog xd.
2013. jún. 5. 16:30
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Még mindig bízhatsz abban, hogy késni fog, hátha..
2013. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!