Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció előrehozása így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció előrehozása így lehetséges?

Figyelt kérdés
Szeretném kicsit megváltoztatni, eddig kedden vettem be az utolsó tabit és hétvégére jött meg, ami nem igazán előnyös, így arra gondoltam legközelebb az utolsó két szemet nem veszem be (hétfő és kedd), és tartok 7 nap szünetet. Lehet ebből gond? Lindynette 20-at szedek nincs rajta a tájékoztatón.
2010. jan. 11. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
lehet! mondjuk az hogy nem véd rendesen a gyógyszered. ez nem olyan amit ha úgy gondolsz eltolod vagy elöb bekapod. éretlen vagy te még a szexhez is ha azt sem tudod miért így kell szedni!ezen soha semmilyen ok miatt ne változtass.
2010. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem érzem 21 évesen éretlennek magam, csupán pár hónapja szedem a tablettát. Nem értem miért kell egyből leszólni, kérdeztem csak valamit, hogy lehetséges e, vagy hogyan lehetne. De azért kössz a "segítséget"!
2010. jan. 11. 11:54
 3/7 nicol90 ***** válasza:

Vagy gondolkoztál,hogyha elfogy a gyógyszered akkor nem hagyod meg a 7 nap szünetet hanem egyből elkezded a másik levelet szedni és akkor igaz kimarad 1 menstruációd de a következő akkor 7 nappal korábban fog megjönni!

Remélem érted mire gondolok!

2010. jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az h 7 nappal korábban fog megjönni, semmi értelme, mert ugyanarra a napra esik majd. viszont a nuvaringnél pl meg lehet tenni, h nem 7 napos szünetet tartasz, hanem mondjuk 5 naposat, és akkor 2 nappal korábban fog megjönni. nem tudom, h ez tabinál működik-e, de nem szabad a 7 napos szünetet meghosszabítani, max. megrövidíteni, mert különben teherbe eshetsz.
2010. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Valaki fel volt háborodva hogy nem lehet tolni. DE lehet, egy doki is bármikor megmondja. Persze nem havonta, de ha egyszer eltolod nem lesz semmi bajod. Egyébként legközelebb kezd el a 7 napos szünetet és annyival előbb kezd el szedni újra a tabit ahány nappal előrébb akarod hozni. Tehát ha két nappal szeretnéd előrébb hozni akkor a 7 napból csak 5 napos szünetet tartasz. Ez is egy módja..


Én mondjuk nem tolnám el, pedig nekem is szombatra jön meg, de hát istenem mindig lesz olyan hogy épp nem jó, akármelyik napra is állítod be. Ha valaki nem akar menstruálni ma már injekcióval is lehet védekezni attól meg egyáltalán nem jön meg.

2010. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Erről olvastam, hogy akkor előbb el lehet kezdeni a köv. levelet. Persze, nem katasztrófa a hétvégi menstruáció, nem is biztos, hogy megváltoztatom, de tájékozódni soha nem árt, nehogy hülyeséget csináljak! Köszi még egyszer!
2010. jan. 11. 14:06
 7/7 anonim válasza:

"Amennyiben előrébb akarja hozni a menstruáció eljövetelét, akkor egyszerűen előbb kell abbahagyni a gyógyszer szedését annyi nappal, ahánnyal előrébb akarjuk hozni a menzeszt (itt is maximum 4-5 nappal lehet eltolni a ciklust), majd a 7 nap szünet után a 8-ik napon a következő levelet kezdjük el szedni. Ilyenkor azonban nem kell megőrizni a félbehagyott levelet, hanem egyszerűen ki kell dobni. Így aztán meg lehet oldani például, hogy ezentúl ne a hétvégén, hanem hétköznap jöjjön meg a vérzés."

Bár lehet, kicsit elkéstem a válasszal:)

2010. jún. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!