Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SÜRGŐS! Menstruáció előrehozás...

SÜRGŐS! Menstruáció előrehozása vagy eltolása?

Figyelt kérdés

ebben a hónapban mennénk jövőhéten egy kirándulásra ami 3 napos lenne.A három nap alatt csak fürdenénk..de nekem pont akkor lesz meg.Nemrég 2 hetet késett... De nem szeretném kihagyni emiatt a fürdőzést :cc.Tabletta nélkül megoldható ez? Ha holnapig nem jön meg..és nem segítetek akkor megszívtam c':

13/L


2013. jún. 4. 16:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Már három napja késett, aztán gondoltam mielőtt teljesen kétségbe esek keresek vmi praktikát. Az Elvis-es csípő rázás, egy kis aviva torna (már amennyit abból így találtam youtubeon és tudtam csinálni), felüléseztem egy kicsit mint hasizom gyakorlat, forró fürdő, vodkanarancs aztán alvás. Örömmel jelentem be, hogy másnap reggelre ideért a "késő vendég".
2016. jún. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Kipróbálom én is
2018. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
76%
Sziasztok! Én is megcsináltam a 6. válaszoló által írt tornát, 15 percig (közben időnként pihenve), és 4 órával utána megjött, igaz, már nagyon esedékes volt. 6-os, köszi szépen! :)
2019. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!