Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SÜRGŐS! Menstruáció előrehozás...

SÜRGŐS! Menstruáció előrehozása vagy eltolása?

Figyelt kérdés

ebben a hónapban mennénk jövőhéten egy kirándulásra ami 3 napos lenne.A három nap alatt csak fürdenénk..de nekem pont akkor lesz meg.Nemrég 2 hetet késett... De nem szeretném kihagyni emiatt a fürdőzést :cc.Tabletta nélkül megoldható ez? Ha holnapig nem jön meg..és nem segítetek akkor megszívtam c':

13/L


2013. jún. 4. 16:47
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
hát igen :ss majd citromlét meg citromos cuccokat eszek :D hátha :) ha meg nem jön a B terv xd
2013. jún. 5. 19:05
 12/23 A kérdező kommentje:
ma megjött :)) pfuh most nagyon örülök mert így én is mehetek majd fürdeni :DD köszönöm szépen minden válaszolónak :))
2013. jún. 6. 18:52
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
Hátha mégis sikeres volt az aviva bohóckodás :)
2013. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Az Aviva torna nekem is segített! 24 órán belül megjött. Micsoda megkönnyebbülés! :) Köszönöm annak a a válaszolónak, aki leírta a gyakorlatot!
2014. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
73%
Én is szeretném azonnal megcsinálni az Aviva tornát, mert késik a menstruációm. Kérlek segítsetek nekem, és írjátok le hol találom meg a gyakorlatokat amiket el kell végeznem.
2014. júl. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ez az Aviva torna gyakorlat engem is érdekelne mert nekem is késik egy ideje...
2014. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
:)
2015. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
44%

A saját tapasztalatom írom le, mely persze nem biztos, hogy mindenki másnál ugyan így beválik:

A párommal két hetente tudunk csak találkozni a nagy távolság miatt. Most először csináltam ilyet, mivel pont arra a hétvégére esett volna a menstruációm. Egy héttel a várt időpont előtt naponta kétszer nagyon meleg vízben áztattam magam meg utána iszogattam vörös bort is. Ez nem segített, így az utolsó három napban kezdtem bele a citromleves megoldásba, hogy késleltessem a havimat. Bevált! Nem vittem túlzásba, jó citromos teát ittam egész nap, de figyeltem hogy ne vigyem túlzásba se. Miután párom elment, utána rá két napra jött meg a menstruációm! Sokszor ugyan nem szabad ezt megcsinálni, hiszen tönkre teszi a szervezeted, de vész esetekben alkalmazható

2015. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Mivel teszi a tönkre a szervezetet? Vagy inkább mi teszi tönkre? A citromos tea? :D És azokkal mi a helyzet, akik naponta szednek fogamzásgátlót, hormonokkal pumpálják tele a szervezetüket rendszeresen? Nekik mi a tanácsod? :D

...tönkreteszi a citromos tea...röhögnöm kell! :D

2015. aug. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Régi a kérdés, de aki majd rákeres, annak még a hasznára válhat. :)


Az a gyakorlat, a csípőriszás, amit a 6. válaszoló írt nekem is bevált. Szintén nálam is az volt a gond, hogy már meg kellett volna hogy jöjjön, két hetet is késett.

Aztán még az este éjfélkor ugrabugráltam az Elvis számra és másnap délben meg is jött. :D


Szóval érdemes kipróbálni, ha valaki ezzel bajlódik, nálam szokásos hogy késik, de már meg voltam ijedve kicsit. :)

Úgyhogy hajrá! ;)

2016. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!