Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős szagú izzadás ellen?

Erős szagú izzadás ellen?

Figyelt kérdés
mindent kipróbáltam már csomó dezodor..most balea fújós dezodor kipróbáltam szódabikarbónát 1 hétig hatott most már az sem hintőpor sem használt.Tudtok valami házi praktikát amivel megszabadulhatnék az állandó büdös izzadástólmert izadni mindig izzadok itt már a szagon van a lényeg?

2013. jún. 10. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon izzadékony vagyok sajna Nő létemre, de nem tudom mitől függ a szaga. Kb január óta extra büdi volt az izzadságom, pár hete múlt el. Lehet befolyásolja étel, ital, vagy valamelyik hormon mennyisége, nem tudom! Magától elmúlt, már nem annyira büdös, egyébként én férfi izzadásgátló stifteket ajánlom, nekem beválnak!
2013. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a sószappant többek között erre is ajánlják.


fórumon azt olvastam, h bár egy kicsit izzadsz, de szagok egyáltalán nincsenek.


" DEO-ként: a benedvesített sószappannal kenjük be a hónaljunkat, majd dörzsöljük el a kikristályosodott sót. A só baktériumölő hatása miatt megakadályozza a kellemetlen szagokat okozó baktériumok elszaporodását."


bioboltban kb. 700 ft-nál kezdődik, de rossmannban/dmben 1100 ft a himalájai. a szappanoknál találod, egy jó nehéz, szappanformájú sótömb.

2013. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos házi praktikát nem tudok,nálunk a gyógyszertári szer vált be, azt hiszem Solutio Antisudorica.
2013. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

második vagyok újra.

én sokáig használtam nőként Old Spice-t, de nem segített.

megvettünk 3 db-ot akcióban, a páromnak kipirosodott a bőre, szóval nem használta, kidobni meg nem akartuk.

hát nem ért vmi sokat. :(

2013. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyébként a sószappan egy csomó mindenre jó, szóval azzal csak jól jársz, ha van otthon!
2013. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha túl erős az izzadás szaga, akkor vizsgáltasd ki magad, hogy nincs-e valamilyen betegség a háttérben és a táplálkozásodra is figyewlj oda és igyál több folyadékot. Az erősen fűszeres és sós ételeket kerüld, de a nagy mennyiségű kávé és az alkohol is büdösíti az izzadságot.
2013. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy gyógyszertárban (nem mindben) kapható pumpás dezodor, a neve bodymed. Van női és férfi illattal is. Én a naturelt használom már vagy 10 éve, gátolja az izzadást, órák múlva sem leszel " szagos" használatával.

Próbáld ki!

2013. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!