Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruációs sztorik? :DD

Első menstruációs sztorik? :DD

Figyelt kérdés

Hol,mikor?

Milyen helyzetben?

Cikis helyzetben?

Barátnőidnek mikor mondtad el?

Anyud hogy fogadta?



2013. jún. 10. 20:23
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Valamikor tavaly volt, 12 és fél voltam. Október 18.-a volt ha jól emlékszem.


Őszi szünet lehetett, én pedig elmentem wc-re. Láttam egy piros foltot a bugyimon. Gyorsan felhúztam és odamentem anyához (akkor csak ő volt otthon), és bejelentettem hogy: "Megjött". Először értetlenül nézett (Én is azt tettem volna egy ilyen bejelentés hallatára xD), aztán leesett neki.

Örült, ha jól emlékszem, az volt az első dolga, hogy mindenkinek telefonált, hogy elmondja. Kicsit ciki volt, mert túlságosan felfújta (szerintem) az ügyet, de túléltem. Örültem neki eleinte, hogy megjött, de most arra rá kellett jöjjek, hogy nem annyira kellemes dolog :D


13/L

2016. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
81%
Én 14 voltam és táborba fájt alul a hasam és mikor hazamentünk másnap reggel elmentem wc-re és véres volt a bugyim azonnal tettem be betétet .
2016. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Nekem suli elott jott meg, szeptember 24 szoval ha karacsonyra gondolok midnig ez jut eszembe xdd, nem mertem szolni anyumnak ezert elvittem itthonrol par tisztasagit mert hat nem talaltam rendeset, aztan delutan elmondtam anyukamnak, azt mondta h ugyes vagyok szoval meg elttem dicserve jej adott betetet, meg parbaratnom tud rola igazabol nem volt semmi ciki, a suliban ketszer ataztam mert eleinte nagyon eros volt amikor meg nem volt beallva, de a kabatom eltakarta a fenekem szov

al...

2018. dec. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 egy értelmes válasza:

12voltam(vagyok)

Pont hat órás vasárnapi edzésen voltam,és éreztem vmit hogy nem oké amikor már 4órája edzettünk.Kimentem láttam hogy megjött,de még kibírja.Este átáztam és ma hétfő este van,a suliban 1,2óránként cseréltem,görcsöl a hasam mint a jóég(anya tudta már),de holnap szerencsére félévi értekezlet,és nem kell menni suliba.Reggel még írtam anyának,hogy sos kéne éjszakai betét.Most az van benn,egész jó.Most fogok bevenni Algopirin-t.

2019. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!