Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tolhatnám vagy hagyhatá...

Hogyan tolhatnám vagy hagyhatám ki a következő menstruáciomat?

Figyelt kérdés
Valamien gyogyszer vagy valamimás mód?
2008. jún. 22. 10:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%

Ha ön mondja biztos nem! :)


Meg kell értenie, hogy erre nincs kimondottan fix módszer.

Az emberi test bonyolúlt szerkezet, és vannak dolgok amelyeken, nem szabad változtatni, mivel általa komolyabb problémák adódhatnak.


A vérzés természetes velejárója a női létnek, tanuljon meg szépen együttélni vele. El kell hinnie, hogy nincs olyan nőgyogyász aki csodát tudna tenni, már csak azért sem mert csodák nincsenek.

Egyenlőre csak az a két módszer létezik, amit már írtam de hosszútávú megoldásra, csak a gyogyszeres módszer nyújt lehetőséget.


Dr.Bóday László

2008. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Akkor nekem hogyhogy felírt a héziorvosom egy gyógyszert és eltolta? Sajnos mivel elég régen volt, a gyógyszer nevére nem emlékszem, csak arra, hogy a mensi előtt pár nappal kellett elkezdeni szedni és egészen addig, amíg nem akartam, hogy megjöjjön. Egyébként teljesen egyetértek azzal, hogy nem szabad a természet rendjébe beavatkozni, ugyanakkor olykor adódhatnak nemvárt helyzetek avagy egy nyereményút, amit máskor nem lehet kihasználni csak adott dátumon:-)
2008. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Pont erről beszéltem!


"hosszútávú megoldásra, csak a gyógyszeres módszer nyújt lehetőséget."

Tehát gyógyszerrel el lehet tólni, de ha valaki nem szed gyógyszert és nem is szeretne, annak csak a hüvelygyűrűt tudom megoldásként ajánlani. Vannak gyógyszerek melyet nem kell folyamatatosan szedni, viszont a gyógyszer nem mindenkinek elfogadható megoldás. Én mint nőgyógyász, elárulom, hogy egyre többen választják a gyűrüs megoldást.


Amit ön szedhetett, az minden bizonnyal :ORGAMETRIL


Dr.Bóday

2008. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Lényeg, hogy van ilyen gyógyszer - akkor is ha nem épp áldásos minden téren a hatása.

Ön hol rendel? (úgy értem Bp vagy más város?)

2008. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én sokszor nyaraltam úgy hogy menstruáltam. Szerintem csak végső esetben szabadna tologatni, pláne csak azért beszedni gyógyszert, hogy ne legyen meg éppen. Tamponnal is simán lehet fürdeni, jó görcsoldó gyógyszerek is vannak.
2008. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
szerintem meg van olyan, amikor az első napokban nem tud az ember lánya tamponozni, mert erős, sok mensi van. Én az első két napban pl. nagyon rosszul szoktam lenni. Nem vagyunk egyformák
2008. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a kérdező még fiatal a fogamzásgálóhoz. Nem biztos, hogy jó ajánlat...


Másrészt, ha valaki olyan szeencsés,hogy incs semmi baja ilyenkor, örüljön neki, de sokak ilyenkor pokoli rosszul vannak...

Olyat is hallottam már, hogy valaki félig elvesztette az eszméletét a fájdaomól, bár ez szerencsére ritka.

Állítólag a menstruáció elötti héten nagymennyiségű C-vitamin bevitel, egy-két napot eltolhatja...de töbet nem.

2008. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönönöm a válaszokat:) EZt a c vitaminosat lehet megprobálom majd..:)
2008. jún. 22. 21:16
 19/21 anonim válasza:
Az természetellenes lenne!
2010. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Szoval Dr. Úr,ha én kihagyom a 7 napos szünetet a gyógyszerszedésnél és pl csak 7et veszek be a következő levélböl és úgy hagyom abba(persze ienkor kidobhatom a többi maradék gyógyszert) akkor nem lesz semmi gáz?

Az a baj,h én csak egy héttel szeretném elhuzni,mert akkor lesz a nyaralás! És az is baj,h én még csak most kezdtem el szedni a gyógyszert! Kérem segítsen!

Köszönök mindent

2010. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!