Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez durva étrend?...

Szerintetek ez durva étrend? Úgyértem sok vagy rossz?

Figyelt kérdés

Kb. egy 15 cm-s sajtos kifli, benne selyemsonka, vaj, uborka! 1 db-ot eszek belőle, meg valami gyümit! Ez így sok? Ebédre mindig ami otthon van és vacsira nem szoktam enni, ha mégis fehérjét kenyér és egyebek nélkül! Pl: Hús, sajt...stb

Légyszí válaszoljatok!


2010. márc. 23. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát, ebből ezt leég nehéz megállapítani... pl. eléggé kevés infó, hogy "ebédre mindig ami otthon van", de a vacsoráról se tudtunk meg sokkal többet.
2010. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ebédre igazából nem figyelek, arra, hogy krumpli, kenyér, úgy értettem! Vacsira meg tojás, csirke hús, oldalas, de csak néha vacsizom!
2010. márc. 23. 20:57
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazból a reggelire lennék kíváncsi!
2010. márc. 23. 20:57
 4/14 anonim ***** válasza:
nem sok, hanem szar. Ha fogyni nem is, hízni nem fogsz legalább.
2010. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, az nem igazán megoldás, hogy keveset eszel, de nem megfelelő dolgokat. Pl ha naponta 1000kcal-t kel bevinned nem mnidegy, hogy mondjuk csirkemellből, meg zöldségekből viszed be, vagy megeszel 100g mézet.


Én igazábol azt ajánlanám h nézz utána annak hogyan kell egy diéta alatt táplálkozni, és ugy egyél, ezt jelentsd be otthon is, hogy ebédet nem tudsz enni ha oylat csinálnak. Persze az is megoldás, ha keveset eszel, de elég érdekes fogyás lesz, inkább összeszakadásnak hívnám.

2010. márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak az a baj ha salátákat eszem és befejezem a fogyit, visszajön amint elkezdem a normális kaját! ezért akarok nem fogyis kajákat enni!
2010. márc. 23. 21:14
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez így butaság, ahogy mondod.

Ha nem salátát eszel hanem azt amit egyébként szoktál csak keveset, akkor is visszajöhet az, ami lement ha megint elkezdesz sokat enni.

Mi lenne ha edzenél vmit h több kalóriát használj fel?

2010. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Annyiban igazad van, hogy életmódváltással lehet tartósan és egészségesen lefogyni! De az életmódváltás mindamellett, hogy egészségesebb ételeket takar a mennyiségre is kiterjed :) Ha eddig sokat ettél akkor a mennyiségen is változtatni kell ha fogyni akarsz.És fontos a rendszeres mozgás mert anélkül nem elég hatékony a diéta.

Én ezzel a módszerrel 3 hónap alatt 10 kilótól szabadultam meg, nem valami gyors tempó, de nem rettegek attól, hogy "ha újra ugyanúgy eszem visszajön az egész".

Szóval életmódváltás+ rendszeres mozgás,edzés.Ez a lényeg.

2010. márc. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kéne neked valami szakirodalom, mert gőzöd nincs, mi hogy működik. Meg azt se értem, miért csak lefogyni akarsz, az miért mindegy, hogy egészségesen táplálkozol vagy nem.

Egyébként ha normál kajákkal fogysz le, úgy, hogy fél adagot eszel, ha utána többet eszel, ugyanúgy vissza fogsz hízni, mintha salátát ettél volna. Annyi a különbség, hogy salátát amúgy is sokkal többet kellene enned - fogyókúrától függetlenül -, az a napi 1 adag uborka kb. annyi, mintha semmit nem ettél volna.

A sajtos kifli is nagyon gáz, fehér lisztből van, és ez sem csak a fogyókúra miatt gáz. Az ebéded szerintem oké, hacsak nincs extrém súlyfelesleged, és időben megeszed, nem du. 3-4 körül.

A vacsora akkor is kevés, amikor eszel, a húshoz, sajthoz kéne egy nagy tál zöldség. Alig van benne kalória, vitamin és rost pedig bőven, nagyon kellene. Minden nap!

Ha éhezteted magad (a nem vacsorázás éheztetés), lelassul az anyagcseréd és nem fogsz fogyni. Utána viszont visszahízod duplán.

2010. márc. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem meg egyél nyugodtan sajtos kiflit is! Én is eszek zsömlét, kenyeret, csak keveset, mégis fogyok. Az emberiséghez hozzátartozik a liszt, mégsem volt minden tele elhízott emberekkel anno...

Számítsd ki, mennyi kalóriát kell enned ahhoz, hogy heti fél-egy kilót fogyj, és táblázat alapján számold ki az adagot. Aztán, ha lefogytál, fokozatosan térj vissza ahhoz a kalória mennyiséghez, amit a kalkulátor ajánl, és nem fogsz visszahízni sem.

Ilyet találsz, pl. itt: orvosilexikon.hu

2010. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!