Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudhatom, hogy mellráko...

Honnan tudhatom, hogy mellrákom van?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Nagyon bánt, hogy nem -e vagyok mellrákos. Hogy miért hiszem? 1. nem tartom nagynak a melleimet. 2. néha furcsán állnak / néznek ki. Ezért gyenge sportmelltartót szoktam hordani éjszaka, vagy csak abban alszok. Nemtudom, hogy tünete lehet-e de júniusban nem volt meg a bajom és lehet hogy májusban sem (bár abban nem vagyok biztos). Még ezt a hónapot megvárom. Aztán ha nem jön meg akkor beszélek anyával. Csak nem akarok úgy elé állni, hogy "anya azt hiszem mell rákom van :S" [link] Valami ilyesmi lehet az állása. Úgy értem, hogy van az a hézag közöttük.. és nem is tartom nagynak. És a mellbimbó körül (az a barna rész, nem tudom mi a neve:c ) nagyon nagy. Valaki segítsen!!!

2013. júl. 3. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mellrákod biztos, hogy nincs! Az, hogy kicsi a melled és nem gömbölyű még semmit nem jelent.
2013. júl. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
valamilyen edzéssel lehet kerekíteni? az nem baj hogy a mellbimbóm nagy? és a menstruáció kimaradás? állandó késés? nem tünete?
2013. júl. 4. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ne aggódj fog még formálódni a melled, de abban biztos lehetsz, hogy nincs mellrákod. Akkor csomót éreznél a melledben menstruáción kívül is. Ha késik a menstruációd az sem baj, mert kell 2-3 év is mire beáll.
2013. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És a kimaradás? Az nem baj? Anya múltkor említette, hogy ha 2 hónapig nem lesz akkor szóljak neki mert orvoshoz kell mennem. De amúgy valamilyen szinten "csomós" a mell, nem? Vagy ha "tapogatom" akkor semmit nem kéne éreznem?:S
2013. júl. 4. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Ha nincs még 2 éve, hogy menstruálsz, akkor maximum 6 hónapot várhatsz 2 menstruáció között! :)
2013. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. A mellben vannak mirigyek, de hormonális változástól is lehet csomó. Viszont ha a menstruáció után érzed, főleg csak az egyik melledben, akkor érdemes orvoshoz menni.
2013. júl. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindkettőben érzem :) szóval akkor gondolom nem lehet baj. Lehet valamivel "gömbölyíteni" vagy majd kialakul? És.. nem mindig látszódik a mellbimbóm :| mármint.. hogy elvegyül a barnasággal és csak akkor dudorodik ki, ha kicsit "felizgatom". Az baj? De ez nem mindig van így. Remélem ebben a hónapban megjön a bajom, mert ha nem akkor azért szólok anyának, hisz ő mondta:) Azért köszönöm. Megnyugtattál :)
2013. júl. 4. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!