Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem unjátok még, hogy ilyen-ol...

Nem unjátok még, hogy ilyen-olyan h*lye "bizonyítékokkal" próbálnak rátok hatni, hogy használjatok inkább betétet?

Figyelt kérdés

Pl. hogy:

-a tampont klórral fertőtlenítik

-meddő leszel tőle

-rengeteg mellékhatása van

-egy idő után toxikus-sokk szindrómád lesz

-stb...


Hagy használjon már mindenki azt, ami kényelmesebb neki, én nem szólom le azokat, akik betétet használnak, mások se okítsanak ki engem, hogy miért ne használjak tampont!

Kedvencem, hogy "a tampon miatt pang bennem a vér, ezáltal sok baktériumnak adok helyet" -> már nem azért, de a betétnél, a SAJÁT VÉRÜNKben ülünk..

Megfelelő higiéniával minimális, ártalmatlan baktérium jut a hüvelyembe, míg betétnél tényleg ott ülünk a vérünkben...


Szóval, kedves tampon-ellenesek: nyugodtan írjátok a dolgaitokat, sok ember magasról lesz*rja...


2009. okt. 18. 18:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Noverem kezdetektol tampont hasznal meg ejszakara is.Ket gyereke van es utban van a harmadik.
2009. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Tudom, anyum is tampont használt sokáig, mégis itt vagyok én is, és a húgom is.

Annyira mérges vagyok...

2009. okt. 18. 18:46
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
használj tampont aztán ne háborogj
2009. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

Persze, hogy reklámozzák, hiszen nem fogy a betét. A betét - bármilyen diszkrét is - hasonlatos egy kisebbfajta pelenkához. Látható, érezhetően külső segédezköz. Biztonsága pedig soha nem éri el a tampon biztonságát. Ezzel szemben a tampon

- hygiénikusabb,

- láthatatlan,

- biztonságos

- fürödni, sportolni, meztelenkedni is lehet vele.


Ezt egy betét képtelen überelni.

2009. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
Hűha ,én eddig a tamponról csak jó dolgokat hallottam (és azt is használom)!Ha meg összehasonlítjuk a betéttel szerintem úgyis a tampon kerül ki győztesen:D
2009. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%

teljesen igazad van!

csak tudod az emberek szeretnek kötekedni, meg sokan azt hiszik, hogy csak az ő véleményük létezik, és másét képtelenek meghallgatni.

sokan fel se bírják tenni maguknak a tampont, aztán jönnek itt azzal,hogy egészségtelen. Senki se kényszerít rájuk semmit, azt használnak amit akarnak, csak ne hajtogassák a saját álláspontjukat anélkül, hogy ismernék a másik oldalt.

Mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai. A betét pl. büdös lehet egy idő után. mindenki eldönti,neki mi a jobb.

2009. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Szinte öröm látni, hogy nem csak én gondolom így...
2009. okt. 18. 18:54
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Szerintem nincs joga senkinek beleszólni. Én kikértem a nőgyógyászom véleményét, a betétről, tamponról, és mikor elmondott mindenkit, akkor a betét mellett döntöttem, ez az én döntésem, mindenki azt használ, amit akar. Nem értem miért szólnak bele egyesek mások dolgába, nekem is volt fordított problémám. Akkor elkezdték ecsetelni, hogy hát a tamponosok sokkal fiatalosabbak meg hasonlók...namost ilyenre mit mondjon az ember? Teljesen igazat adok neked kérdező, mindenki azt használ, amit akar, nem kell semmi mellett kampányolni, persze, ha kikérik a véleményedet az más, de ha nem, akkor meg ki kérdezte?
2009. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%

engen nem csak a kérdés idegeít, hanem maga a kérdező is.

Ezt ki is fejtettem az imént az ominózus kérdésben.

Szóval azért hadd én döntsem már el mit használok és mit nem, és senki ne magyarázza be nekem, hogy én nem vagyok egészséges mikor az vagyok. Szóval én nem is tudom mit csinálnék az ilyen okoskodókkal.

Amúgy anyám is tampont használt és itt vagyok én, meg még a környzetemben 100 millió ember akinek semmi baja tőle...

na jó ha valaki napokra bennt hagyja az más,, de gondolom ritkán vannak ilyen extrém esetek...

Normál használat mellett, szerintem semmi bajunk nem lehet tőle.

2009. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Jajj bocsi elírtam, nem elmondott mindenkit, hanem elmondott mindent. Utolsó előtti válaszadó voltam.
2009. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!