Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 2 hete meg kéne, hogy...

Már 2 hete meg kéne, hogy jöjjön a menstruációm, ehelyett fehérfolyás jön. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Sokszor szokott késni, mert nem szedek tablettát, és tudom, hogy nem vagyok terhes, mert a párommal védekezni szoktunk. de nagyon aggaszt ez a sok fehér trutyi. szerintetek ez miért van?
2013. júl. 23. 00:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy, nem azért késik, mert nem szedsz tablettát. Normál esetben max pár napot késik, és azt is csak ritkábban. A két hét már nem normális, főleg akkor nem, ha gyakori. Mindenképp keress fel ezzel egy orvost.

Kettő, ha csak most van fehérfolyásod, vagy csak most ennyire erős, akkor valami fertőzés lehet, de nem vagyok szakértő.

A harmadik egy kérdés: mivel védekeztek? Mert ha óvszerrel, akkor nem mondom, hogy valamit elkaptál a barátodtól, őt is vidd kivizsgáltatni, de ha máshogy, akkor vidd őt is!

2013. júl. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!