Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt hiszem myoma uterim vagy...

Azt hiszem myoma uterim vagy cystám van. Valami házi gyógymódot tudtok javasolni?

Figyelt kérdés

Azt nem tudom, mióta alakulhatott ki, de pár napja a mosakodás alkalmával érzem közvetlenül a hüvelybemenetnél egy kb. diónyi szaporulatot. Hogy mekkora, azt nem tudom.

Azóta naponta 2x iszom gyógyteát és 2x végzek hüvelyi irrigálást. Kb. 80 %-ban érzem, hogy kicsit összehúzódott. Otthonhagytam a gyógyteám, és megint duzzadtabbnak tűnt.

Gyógyteáim: amit iszok: cickafark, csalán, körömvirág, palástfű

amivel irrigálok: reggel cickafark, délután: diófalevél főzet

Orvosra még nem szántam el magam.

Esetleg valami kiegészítő házi gyógymódnak örülnék (homeopátiás szer, vagy egyéb gyógytea)



2013. júl. 25. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Se myoma, se petefészek cysta nem okoz ilyet. Viszont egy Barholini mirigy cysta igen. Ez viszont orvosi probléma,otthon nem kezelheted.
2013. júl. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, azóta olvasok róla a neten.

Bár annak gondolom, mégis kétségeim vannak, mivel nem a nagyajakból indul ki. Ahogy kicsit megnéztem, ez kifejezetten a hüvely falának bal oldalán van. A leírással ellentétben ... semmilyen használatban sincs, úgyhogy nem tudom, hogy jött.

A panaszok és tünetek viszont a gyulladás nélküli bartholin mirigy cisztára utalnak.

2013. júl. 25. 08:37
 3/3 anonim válasza:
Van orvosi végzettséged? Csakmert ha nincs, sürgősen fejezd be az otthoni diagnózis-fellálítást, és húzzál el orvoshoz mielőtt az egészséged bánja!
2013. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!