Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Más is érez...

Ez normális? Más is érez érzett már ilyet?

Figyelt kérdés
Egy ideje néha-néha, a bal mellemben bizsergést érzek, fájdalmat nem, és nem is állandóan, csak úgy jön aztán elmúlik. Ha orvoshoz mennék akkor melyik szakrendelésre mehetnék ezzel a problémával? 42 éves vagyok1x voltam mammográfiai vizsgálaton, akkor rendben volt minden, kb.3-4 éve.
2013. júl. 26. 08:41
 1/2 Miklós G. ***** válasza:
63%

Ezzel a "problémával" szerintem teljesen fölösleges bárhová is menni. Egyszerű ideg-izomi eredetű ingerfokozódás lehet. Ha egyéb tünetek nincsenek, ezzel nem kell foglalkozni. Ha lenne vérellátási zavar, akkor azt már kiszűrték volna, kontrasztos vizsgálattal. Emellett azért kiemelném, hogy 40 év fölött, tünetek nélkül is fontos és ajánlott a folyamatos Mammográfiai és egyéb nőgyógyászati vizsgálatok elvégeztetése.


Üdv!

2013. júl. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.A mammográfia évente kéne 40 felett?Nem mondta nekem orvos ezt.Cytológiára megyek rendszeresen,de akkor ezentúl menjek arra is?Üdv
2013. júl. 27. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!