Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb oldalon egész nap enyhén...

Jobb oldalon egész nap enyhén szurkál a petefészeknél. Normális ez a petefészeknél érzett hasszurka?

Figyelt kérdés
Éjszaka volt egy erős méhösszehúzódás-szerű görcs, s azóta érzem a ezt a szúrkálást. A görcs elmúlt reggelre, de a szúrkálás tart. Hcg szintem 1790 mIU/ml, progeszteron 16 ng/ml. Utrogestant kaptam, mert volt egy vetélésem.5. hétben járok.
2013. jan. 2. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ez az első terhességem és lekopogom, hogy eddig teljesen panaszmentes. 16+2 hetes vagyok.


Ezt azért írom le, mert NEM ÉRTEK A PROBLÉMÁS TERHESSÉGEKHEZ, DE!


Nekem is volt és van is hasszurka és enyhe görcs néha, de ezek nem jelentenek problémát addig, ameddig nem járnak vérzéssel, lázzal és/vagy nagy fájdalommal.

2013. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! ma nem fáj :D
2013. jan. 3. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!